İstanbul, Ankara, izmirde duyulan garip sesler

 • 21 Eylül 2012
 • 2970 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. İstanbul, Ankara, izmir ve Bursada bu gece garip sesler duyulmuş, ekşi sözlük dahil heryerde bunu konuşuyorlar, önce avrupa ve rusya tarafındaymış video olarak sesi almışlar, bu seslerin aynısı bu gece yarısı Türkiyede duyulmuş, aranızda duyan varmı bilmiyorum ama ben pek inanmadım.. işte o video

  [video=youtube;YDi_Vw23CkM]http://www.youtube.com/watch?v=YDi_Vw23CkM[/video]
   


  Yazan: farkındalık
 2. tuh be pc formatindaymis
   
 3. inanmayın ne sesi yav.
   
 4. rusya dedimi tamam dedim,çünkü kümes havyanından uzaylı diyip dolabında saklayıpta haber yapmıştı rus'un birisi.
   
 5. ilk baştakı davul gibi slender oyunundan gelen sesle aynı :)
   
 6. Uzaydan Gelen Ses (Nakur)


  MÜDDESSİR SÜRESİNİN 8. AYETİNDE GEÇEN “NAKUR” UN İŞARETLERİ ÇIKMAYA BAŞLADI…

  Nakur hadisesini biz 2009 yılının haziran ayında açıklamıştık.
  Sitemizde bu makalemiz. “zülkarneyn ve 2012” adı altında yayınlamıştık.


  Kısaca NAKUR u hatırlayalım.
  “Feiza nukıre fiynnakuri.”
  MÜDDESSİR SURESİ-8
  “O Sûr'a üfürüldüğü zaman var ya,”
  MÜDDESSİR 8. AYETİN TDV MEALİ.
  Bu ayette geçen NAKUR kelimesine meal verenler SUR olarak manalandırmışlardır.
  Oysa NAKUR kelimesinin SUR anlamı yoktur.

  Bu ayetin asıl manası şudur.
  NUKIR, ok ucu ve kuş gagası anlamına gelir yani sivri uçlu spiral bir yapı.
  NAKUR, Sur gibi ağızla üflenerek çalınan boruya denir.
  İşte bu NAKUR Samanyolu galaksisinin, yani dünyamızın içinde bulunduğu galaksinin merkezindeki karadeliktir.
  Karadeliklerin yapısı yeryüzünde oluşan dev hortumlara yada su üzerindeki dibe doğru emilen anaforlara benzer.

  Yukarıdaki resimlerde NAKUR un şekli görülmektedir.
  MÜDDESSİR SURESİNİN 8. AYETİNİN zamana hitap eden anlamı;
  “Feiza nukıre fiynnakuri.”
  “nakurdan ses geldiği zaman” yani nakur dünya üzerinde etkisini gösterdiği zaman anlamındadır.
  Nakur, bir tarafından üflenen diğer tarafından üflenen havanın etkisiyle emilme etkisi gösteren sisitemdir.
  Bu sebeple galaksimizin merkezindeki karadeliğin yani NAKUR un etkiside budur.
  İşte 2012 yılında bizim güneş sistemimiz galaksinin merkezindeki Nakura en yakın noktadan geçecektir.
  Güneş sitemimizin, Nakurun en yakın noktasında geçişi esnasında dünyamız etkilenecek demiştik. Hatta dünyamızın etrafındaki uyduların Nakur tarafından etkileneceğini, Dünya üzerindeki elektronik sisitemlerin çökeceğini, elektronik silahların çalışmayacağını söylemiştik.
  İşte nasanın yeni keşfettiği güneş üzerindeki büyük patlamalarda Nakurun güneş üzerindeki çekim gücünün etkisi ile olacaktır.
  Bu konuda yazdığımız makaleden bir bölümle hatırlayalım;
  Özen içinde yollar ve yörüngelerle donatılmış kainata yemin ederim” Zariyat suresi–7

  Yukarıda ki ayette Allahu Teala’nın bildirdiği üzere üzerinde yaşadığımız Dünya önce kendi etrafında, güneşin etrafında, güneşle birliktede galaksimiz olan Samanyolu’nun içerisinde elips bir yörüngede Allah’tan aldığı emir üzere yol alırlar. Güneş sistemimiz- galaksimiz, Samanyolu içerisinde elips bir yörüngede tur atarken; galaksimizin merkezine yakın karadeliğe yakın noktadan geçerek, Samanyolu’nun dış kısımlarına yakın noktalardan geri dönerek elips yörüngesini tamamlar. İşte bu yörünge bugün maya takvimi olarak bilinen 5126 yılda tamamlanır.
  İşte mana âleminde galaksimiz içerisinde güneş sistemimizin bir turuna bir NÂKUR yılı denir. Nâkur galaksimizin merkezindeki karadeliğin Kur’anı Kerimdeki adıdır;“fe izâ nukıra fin nâkûr” Müddesir suresi-8

  Her ne kadar mealciler bu ayette geçen nâkûr kelimesine sura üfürülme anlamı vermişlerse de sur kelimesi Arapça’da da aynen sur olarak geçer! Buradaki nâkûr kelimesi şiddetli bir güç tarafından emilmeyi kasteder.
  İşte bundan yaklaşık 5120 yıl önce, Zülkarneyn (as) yaşadığımız zamanda olduğu gibi dünyanın ahlak ve inanç bakımından çöktüğü bir dönemde geldi ve insanları karanlıktan aydınlığa çıkarmak için uyarıcı görevi yaptı. Zülkarneyn şu anlama gelir.

  ZÜL= sahibi
  KARN= zaman
  EYN= iki

  Yani Zülkarneyn, Allahu Tealanın Dehr sıfatıyla tecelli ettiği kendi zamanının sahibi ve dünyaya hâkim olmuş iki zamanlı Kutbul Aktaptır. O dönemin düzelticisidir (Mehdisidir).

  Yaşadığı dönemde doğuyu da batıyı da ahlaken ve ilmen zirveye ulaştırmıştır. İlme kavuşturduğu kavimlerden biride MAYALARDIR!.

  “Biz ona seferi kolaylaştırmak suretiyle kudret verdik, kendisine her şeye tesir etme gücü verdik. O bir yol tuttu nihayet güneşin battığı yere vardı. Onu kara çamurlu bir yere batar buldu.” Kehf suresi- 84-85-86

  İşte o zamanlarda batıda yaşayan o kavim kara cehalet ve insana yakışmayan hallerde yaşarlarken; Zülkarneyn (as) Allahu Teala’nın kendisine verdiği güç ve salahiyetle o toplumu, insanlığın ve bilimin en üstün seviyelerde yaşandığı hale getirmiş; verdiği bilimler içerisinde ilahiyat, sosyal paylaşım, matematik, astronomi, tıp v.b gibi çeşitli teknolojilerdir. Bu sebepten Zülkarneyn (as) nin öğrencileri olan Mayalar bugünkü bilimin hayrete düştüğü Matemetik ve astronomi ilmine sahiptiler ve 2012’yi rahatça hesapladılar.

  GÖKTEN DUYULACAK SES

  İçinde bulunduğumuz Ahir zamanda da ahlakın çöktüğünü, insanlığın azaldığını, bencilliğin arttığını, dinin ucuza satıldığını, cemaatlerin çokluğu karşısında ilmin azaldığını, manevi değerlerin yitirildiğini açıkça izlemekteyiz. Dolayısıyla Dünyamız üzerinde Peygamber Efendimizin (sav) hadisi şeriflerinde bildirdiği son zor günler yaşanmaya başlanmıştır. Bunlardan birkaçı da çeşitli depremler, küresel olaylar, gökten gelecek sesler ve dünyamızı etkileyecek göksel olaylardır.

  İŞTE BU GÖKSEL OLAYLARIN EN BÜYÜĞÜ 2011–2012–2013 YILLARININ İÇERSİNDE GÜNEŞ SİSTEMİMİZİN GALAKSİMİZİN MERKEZİNDEKİ KARADELİĞE YANİ KUR’ANI KERİMDE BİLDİRİLEN
  NÂKUR’ A YAKIN GEÇMESİNDEN DOĞACAK ÇEKİM GÜCÜNÜN ETKİSİYLE OLUŞACAK ÇEŞİTLİ DEPREM, TABİAT OLAYLARI VE NÂKUR UN DUYULACAK MUHTEŞEM SESİDİR.


  Bu devirde Zülkarneyn (as) ın yaptığı görevi Mehdi yapacaktır. İnsanlara GERÇEK İSLAMI ve devrin gerekli derin bilgilerini vererek; Allah ve Resulune davet edecektir. Bu bakımdan Zülkarneyn as ile Mehdi arasında icraat bakımından büyük benzerlik vardır. İkisinin de en büyük özelliği sahip oldukları ilmin diğer İnsanlar tarafından duyulmamış ilimler olacağıdır.
  Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi 5126 yıllık süreç NÂKUR YILI bitmek üzeredir, bu olay felaketlerle başlasa da geleceğin insanlarını ahlaken ve

  ilmen zirveye çıkaracak bir dönemin başlangıcı olacaktır!
  NAKUR UN ETKİSİ NASA TARAFINDAN YENİ KEŞFEDİLDİ
  Bu konudaki gazete haberi aşağıdadır.

  [video=youtube;YbKliSFECoo]http://www.youtube.com/watch?v=YbKliSFECoo[/video]

  [video=youtube;bJWGvGx0yq4]http://www.youtube.com/watch?v=bJWGvGx0yq4[/video]
   
 7. dün bizim burda kavga vardı onu duydum :) :aha:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 08:27