İspanya La Liga 9.Hafta Sonuçları + Puan Durumu!

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
İspanya La Liga 9.Hafta Sonuçları + Puan Durumu!
Sırada İspanya La Liga var :tebessüm:

Messi'nin yokluğunda zor anlar yaşayan Barcelona da durumlar düzeliyor gibi :bilmm

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

La Liga'da 9.hafta bugün ve yarın oynanacak 2 karşılaşma ile tamamlanacak, şuan ki sonuçlara göre puan durumuna bakıyoruz :eller:

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Rygebin

Rygebin

Üye
Atletico eskiyi aratıyor villareali burda görmek kolay değildi eskiden. (Gerçi arada çok puan yok :ehe)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Atletico eskiyi aratıyor villareali burda görmek kolay değildi eskiden. (Gerçi arada çok puan yok :ehe)
Ne günler gördük beee :kıskıs: Önceden başka güzeldi futbol muhteşem oyuncular vardı gerçi şimdikiler de geçmişi aratmıyor ama diyorlar ya, saha düz top yuvarlak :kıskıs: önümüzdeki maçlara bakıcaz :naughty:

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Rygebin

Rygebin

Üye
Ne günler gördük beee :kıskıs: Önceden başka güzeldi futbol muhteşem oyuncular vardı gerçi şimdikiler de geçmişi aratmıyor ama diyorlar ya, saha düz top yuvarlak :kıskıs: önümüzdeki maçlara bakıcaz :naughty:
Barcelonanin olayını çözünce bitti futbol ispanya da. Eski hava tat kalmadı :ehe.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Barcelonanin olayını çözünce bitti futbol ispanya da. Eski hava tat kalmadı :ehe.
Ben hala o olayı çözemedim :aha: ama benim gördüğüm şu ki, Barcelona'nın oyun planı çok mumtazam top çevirmeleri ve attıklarının tam isabet ve adrese teslim topları hızları ile kimseyi yanlarına yaklaştırmıyorlardı ama işte messi olmayınca da barcelona'nın bir ayağı çukurda malesef :bilmm