Oyun İsmini Bilmediğim Oyunu Bulmama Yardım Edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
İsmini Bilmediğim Oyunu Bulmama Yardım Edin.
Motorun Üzerinde Savaş Yapıyorsun Yolda Aldığın Kılıç vb. Silahları Motorlulara Atıp Onları Düşürüyorsun Ve Hayatta Kalmaya Çalışıyorsun.

Bu Oyunu Çok Seviyorum Ama İsmini Bilmediğim İçin Google Play Store'da Bulamıyorum.

Bileniniz Varsa Yardım Edebilir mi?

• Beğen
Tepkiler: Serhatgl0707

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Death Moto ?

Misafir - 950955

Aradığım oyun android bir oyun bir çocuk var ve not defteri var ingilizceydi deftere yazdığınız eşya geliyordu ve bölüme göre esyalar çıkarıp bölümleri geciyorduk lutfen yardimci olun :/
Bende bir tane korku oyunu arıyorum,Japon/Çin efsanelerine baya yakındı (canavarları falan )oyunda sadece sağa, sola gidiyorduk bide nefesimizi tutabiliyorduk,oyunda binadaydık, başlarında (sanırım) bir erkektik, etrafta dolaşırken gym de bir kız vardı kolyesini kaybetmişti ( geyik ti sanırım ) daha sonra erkek ölüyordu bizde kızla etrafta dolanıyorduk,canavarların her birinde farklı birşey yapmamız gerekiyordu, ( birinde nefesimizi tutuyorduk, birinde canavar çok uzun boyluydu elinde lamba vardı,birde japonlulara/çinlilere özel şapka gibi birşey giyiyordu, ona da bakmayıp nefesimizi tutuyorduk ), oyunun farklı sonları vardı, ben kötü olanı hatırlıyorum, gym de herkesin önünde sandalyeye çıkıp intihar etmiştik.Şimdiden çok teşekkürler...

Üst Alt