islemci ile ilgili soru

Sponsorlu Bağlantılar

sinanadsoy

Üye
    Konu Sahibi
islemci ile ilgili soru
Arkadaşlar ben bir şeyi merak ettim sorayım dedim bende eskiden nokia 701 vardı telefon 1ghz işlemci hizinda çalırken fp güncellemesi gelince işlemci hızı 1.3ghz ye çıktı bende yeni s3 mini aldım 1ghzde çalışıyor acaba güncellemeyle işlemci hızı yükseltilebilinirmi?

HAM ZA

HAM ZA

Üye
yükseltilir ama batarya çabuk biter hem yeterli o işlemci s3 mini için

emre2574

emre2574

Üye
3g yı yalnızca gsm yap.benım 1,5 gun gıdıyor.net kullanımı muzık dınleme msjlasma.
birde bu bıldırım cubugundakı senk. onu kapa.

sinanadsoy

Üye
    Konu Sahibi
3g yı yalnızca gsm yap.benım 1,5 gun gıdıyor.net kullanımı muzık dınleme msjlasma.
birde bu bıldırım cubugundakı senk. onu kapa.

Zaten 3g yi internete girerken aciyorum cikinca gsm yapiyorum senk kapali ekran en dusukte

emre2574

emre2574

Üye
Bilmiyorum ama bende sorun yok gibi

skywalker06

skywalker06

Üye
Root atıp uygun kernel bulursan yükseltiliyor ace 2 en son 1.2ghze çıkıyor böylelikle ama eğer cihaz bu yüzden bozulursa garanti kabul etmez çünkü root atıyosun en başta ve dedikleri gibi şarjın çok gitmez işlemciyi yükseltirsen

sinanadsoy

Üye
    Konu Sahibi
Root atıp uygun kernel bulursan yükseltiliyor ace 2 en son 1.2ghze çıkıyor böylelikle ama eğer cihaz bu yüzden bozulursa garanti kabul etmez çünkü root atıyosun en başta ve dedikleri gibi şarjın çok gitmez işlemciyi yükseltirsen

Zaten ben kendim yapamam benim demek istedigim samsung yapabilirmi yaparmi cunku ilerde guncellestirmeler felan telefona olmayacak cok yavaslicak

- - - Eklendi - - -

Zaten ben kendim yapamam benim demek istedigim samsung yapabilirmi yaparmi cunku ilerde guncellestirmeler felan telefona olmayacak cok yavaslicak