Yardım Isınma sorunsalı

Sponsorlu Bağlantılar

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Isınma sorunsalı
Arkadaşlar yeni aldığım iPhone 5S aşırı ısınıyor kılıfı eritecek nerdeyse. Bunu azaltmanın yolu var mıdır ?

Siycey

Siycey

Üye
Usta normal kullanımda ısınıyorsa bilememde oyun ve ağır işlerde her telefon ısınıyor azaltmanın yolu oldugunu sanmıyorum ben

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
iphondamı ısınıyor:blink:

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
20 dakika falan oyun oynadımAyfonlar daha çok ısınıyor diye biliyorum ben zaten

Siycey

Siycey

Üye
20 dakika falan oyun oynadım
Bende 30 dakika falan gta san andreas oynuyorum 73 dereceyi görüyor telefon ben çözümü frekansı düşürüp çözüyorum ama bu android için geçerli iosta cpu frekansını kontrol edebiliyosan bence en etkili çözüm

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Her telefon ısınıyor ayfonun ne ayrıcalıgı olacak bu konuda
yok ayrıcalıktan değil de gerçekten para verecek tel kalmamış hepsi ısınyor nexus 5 lgg2 s5 biz hangisini alak yav

Siycey

Siycey

Üye
yok ayrıcalıktan değil de gerçekten para verecek tel kalmamış hepsi ısınyor nexus 5 lgg2 s5 biz hangisini alak yav
Yanlız dediğin yanlış telefon ısınıyor diye para vermemek bana mantıklı gelmiyor
Sonuçta artık telefonların içinde canavar gibi devreler var 4-8 çekirdekli 1.5-2ghz işlemciler 1-2-3 gb ram ve 500-800 mhz gpular kullanılıyor bunlar elbet ısınacak çözümü yok ki

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Yanlız dediğin yanlış telefon ısınıyor diye para vermemek bana mantıklı gelmiyor
Sonuçta artık telefonların içinde canavar gibi devreler var 4-8 çekirdekli 1.5-2ghz işlemciler 1-2-3 gb ram ve 500-800 mhz gpular kullanılıyor bunlar elbet ısınacak çözümü yok ki
doğrudur hocam ama bazı ısınmalar tellere zarar verebiliyor ghz ram kamerayı manyak gibi yapacaklarına biraz ısınmaya çözüm arasalar daha mantıklı

Siycey

Siycey

Üye
doğrudur hocam ama bazı ısınmalar tellere zarar verebiliyor ghz ram kamerayı manyak gibi yapacaklarına biraz ısınmaya çözüm arasalar daha mantıklı
Yakında gelir onada çözümler ama ısıyı takma bu kadar bence zaten kışın dışarda işime yarıyor o ısı benim neyse arkadaşın konuyuda dağıttık kusura bakma dostum :)

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Pclerdeki gibi fan yapsınlar

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Pclerdeki gibi fan yapsınlar
bencede ama sürekli eline üfüren bişey nasıl olur bilemem birde tel kalınlaşır artı ses gelir fandan su geçirmese hepsi buzlu suya sokacaz da nerde

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Sorun değil bu her telefonda genelde olan durum .bende 5s aldığımda ilk ay 1 oyunlarda felan çatlıcak gibiydi sonradan zamanla o ısı kendiliğinden düştü .işlemcinin 0 olmasından kaynaklanıyor .

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Şarj durumu da zamanla iyileşir mi

Baskentliia

Baskentliia

Üye
Arkadaşlar yeni aldığım iPhone 5S aşırı ısınıyor kılıfı eritecek nerdeyse. Bunu azaltmanın yolu var mıdır ?
iphoneler genelde ısınıyor bendek iphone5 ve iphone 4 de ısınıyor

ama cooooook ısnıyorsa ertecek diyorsan power entegres bozulmuş olblir ama sanmıyorum

Üst Alt