İsim önerisi (hediyeli)


taskirancemal

taskirancemal

Üye
    Konu Sahibi
Selam dostlar,

Önümüzdeki haftalarda kuracağım iş için marka ismi arayışındayım. Fakat bu konuda ekip tıkanmış durumdayız. Sizden ricam doğal ve tarım konulu marka adı olabilecek kelime önermeniz. Aklımdaki fikir özellikle Anadoluda kullanılan az bilinen ama anlamı güzel olan tarımcılık terimleri. Eğer önerilenlerden beğendiğimiz isim olursa öneren arkadaşa yaratılışında yardımcı olduğu markamızın güzel bir hediye paketini göndereceğiz
 
  • Beğen
Tepkiler: Genc007
Genc007

Genc007

Üye
Talla (Tarla)
 
  • Beğen
Tepkiler: taskirancemal
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Yapacağınız işi tasvir ederseniz, fikir verecek olanlar çıkabilir.
Zirai bir isim arıyorsunuz ama alan çok geniş...
 
  • Beğen
Tepkiler: Genc007
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Cemre
 

Cadillac34

Üye
Soyisimden de marka olabilir. Bostan Tarım veya Çit Tarım olabilir.
 
CryptoLime

CryptoLime

Üye
Naturalik
Yeni Tarım

Aklıma gelenler bunlar ama arkadaşın dediği gibi alanınızı dikeysel olarak belirtirseniz daha net yardımcı olabiliriz.
 
king662002

king662002

Üye
Anadolu da hasat mevsimine orak harman denir belki bir şey çıkar.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt