İşadamının Film Sahnelerini Aratmayan Korkunç İntiharı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
İşadamının Film Sahnelerini Aratmayan Korkunç İntiharı
Eşinden intikamını almak için öyle bir plan uyguladı ki görenler şoka girdi.

İngiliz işadamı Gerald Mellin, 2002'de evlendiği eşi, güzellik uzmanı Mirrielle'den 2007'de boşandı. Ancak mahkeme kararıyla hem nafaka ödemeye, hem de muhteşem villalarından birini eski eşine vermek zorunda kaldı.

Eski eşinden intikam almak için bir yıldır plan yaptığı anlaşılan, solaryum ve güzellik salonları zinciri sahibi Gerald Mellin, sonunda planını uyguladı. Önce, serveti eski eşine kalmasın diye işlerini bilerek bozdu ve borçlandı. Borçlarını da ödemedi. Ardından planın en can alıcı noktasını uygulamaya koydu.Aston Martin marka spor arabasına atlayıp, kenarlarında ağaçların bulunduğu bir yola girdi. Bir yerde durdu ve arabadan indi. Yanında getirdiği sağlam ipi bir ağaca bağladı. İpin öbür ucunu imlek yapıp kendi boynuna geçirdi ve arabasına binip gaza bastı.

Birkaç metre sonra kafası koparak ölen Mellin'in bu yaptığına şahit olan yoldaki diğer sürücüler şoka girdi. Bir korku filminin en dehşet sahnesini bile sollayan olayın tanıkları, gelen ambülanslardaki sağlık görevlilerinden yardım aldı. Bazı sürücüler, yola devam edmeyecek durumdaydı. Özellikle Alison Anniah isimli kadın sürücü "Gözlerimin önünde kafası koptu. Gözlerime inanamadım.

O andan sonra gözlerimi kapattığım anda olayı yeniden yaşıyorum, geceleri kabuslar görerek uyanıyorum. Uykusuzluk başladı ve psikolojik destek almak zorundayım" dedi. Gerald Mellin'in cebinden ise bir not çıktı. Polis henüz bu konuda bir açıklama yapmadı.

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
valla çok ilginç bişey elleine sağlık

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Hiçbir şey canımdan kıymetli değil... Bu ne böyle?!..
Hem hadi kendi canına kıyıyorsun bari yoldan geçenlere acı! Git eve adabınla intihar et! Niye görüntü kirliliği oluşturuyorsun...

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
Hem hadi kendi canına kıyıyorsun bari yoldan geçenlere acı! Git eve adabınla intihar et! Niye görüntü kirliliği oluşturuyorsun...
görüntü kirliliği:):)
harikasın ya:)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi

Di mi Herşeyin Bi Âdâbı Usülü Var :D

Salihyet

Salihyet

Üye
nası yani ? :ss psikopat yaa..

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Hem Bu Gibi Şeyler Saklı Gizli Olur Ayıp Yaw..

nurikaratas

nurikaratas

Üye
her şeyin usulü var niye milletin psikolojisini bozuyosun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...