İş Bankası İnteraktif Bankacılık'tan iPhone, Notebook ve LCD TV Kazanma Şansı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İş Bankası İnteraktif Bankacılık'tan iPhone, Notebook ve LCD TV Kazanma Şansı
İş Bankası, yenilenen İnternet Şubesi ve Mobil Bankacılık uygulamalarını kullanarak işlemlerini kolayca yapan ve zamandan kazanan müşterilerine özel, 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında hediye kampanyası düzenliyor. Bu kampanya ile İş Bankası müşterileri notebook, cep telefonu ve Led TV gibi, birbirinden güzel hediyeler kazanabilecek. 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek kampanya dahilinde çekilişe katılacak İş Bankası müşterilerini birinci hafta 30 iPhone, ikinci hafta 20 notebook, üçüncü hafta ise 20 Led TV kazanma şansı bekliyor. İş Bankası müşteri numarası ve interaktif bankacılık koduyle İnternet Şubesi, İşWap (Wap Şubesi) veya İşCep’e belirtilen tarih aralığında giriş yapmak kampanyaya katılmak için yeterli olacak. Banka müşterileri kampanya dönemi boyunca İnternet Şubesi’ne giriş için bir, İşWap (Wap Şubesi) veya İşCep’e giriş için bir olmak üzere her hafta en fazla iki, kampanya kapsamında ise en fazla altı çekiliş hakkı kazanabilecekler. “İnteraktif Şifre”si olmayan müşteriler ise ’de yer alan “Anında Şifre” uygulamasını kullanarak, 444 02 02 numaralı Çağrı Merkezimizden veya Bankamatiklerimizden kolayca şifre alıp çekilişe katılabilecek. Kampanya sayesinde internet ve cep telefonuyla işlem yapan İş Bankası müşterileri hem zamandan tasarruf edecek, hem hediye kazanma şansına sahip olacak.

arslansem

arslansem

Üye
Bu tip kampanyaları çok saçma buluyorum ya :D bi kampanya ya da ödül katılım yapılsın rağbet görülsün diye yapılır.Şimdi benim bu kampanyaya katılmam için iş bankası kartım olması gerek.Sonra da internetten işlem yapmam gerek.Cazip yanı yok yani :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt