Iron Maiden - The Book of Souls


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
The Book of Souls, İngiliz heavy metal grubu Iron Maiden'ın 4 Eylül 2015'te çıkardığı 6. stüdyo albümü. Grup tarihinin ilk stüdyo çift albümü olma özelliği taşıyan albüm aynı zamanda 92:11 dakikalık toplam süresiyle grubun kaydedilmiş en uzun albümüdür. Ayrıca albüm grup tarihinin stüdyo albümleri arasında en uzun ara verilerek çıkarılan albümdür. (The Final Frontieralbümü 2010'da çıkarılmıştı). Albümde bulunan "Empire of the Clouds" adlı şarkı 18 dakikayla sonra grup tarihinin en uzun parçasıdır.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


DISC 1
1. IF ETERNITY SHOULD FAIL (DICKINSON) 8:28
2. SPEED OF LIGHT (SMITH/ DICKINSON) 5:01
3. THE GREAT UNKNOWN (SMITH/ HARRIS) 6:37
4. THE RED AND THE BLACK (HARRIS) 13:33
5. WHEN THE RIVER RUNS DEEP (SMITH/ HARRIS) 5:52
6. THE BOOK OF SOULS (GERS/ HARRIS) 10:27

DISC 2
7. DEATH OR GLORY (SMITH/ DICKINSON) 5:13
8. SHADOWS OF THE VALLEY (GERS/ HARRIS) 7:32
9. TEARS OF A CLOWN (SMITH/ HARRIS) 4:59
10. THE MAN OF SORROWS (MURRAY/ HARRIS) 6:28
11. EMPIRE OF THE CLOUDS (DICKINSON) 18:01


 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt