Ipod Touch Vs Iphone Ekranları

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Ipod Touch Vs Iphone Ekranları
fotoğraf aslında herşeyi açıklıyor bir iphone 4s + ipod touch 5 kullanıcısı olarak aradaki fark gerçekten böyle ... acaba renkler neden böylr :(

acaba nedeni nedir?

birde yeni çıkan telefonlarda bu durum varmıdır özellikle LG G2 - Galaxy S4 ve Note 3 teşekkürler

video için =
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

dakika 9.35 de bu yer var diğerleriyle de karşılaştırıyor :)

edit: iphone 5 le aynı gibi duruyor ama bizzat test ettim baştakiyle aradaki fark gibi fark var iphone 5 arasında

phasan

phasan

Üye
Teşekkürlerde yazılı olarak anlatsan yada resım li guzel olurdu netım yavaş bakamıyorum cepnet malum

Invoke

Invoke

Üye
torç ney la :D video çok iyiymiş, tiplere gel :DG2-S4-Note3 de böyle bir durum var mı derken neyi soruyorsun? Ekranları cidden iyi, ama bunlar g2 de dahil samsunglar da kontrastın dibine vuruyorlar. daha cafcaflı renkler sunuyorlar =P

Son düzenleme:
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
torç ney la :D video çok iyiymiş, tiplere gel :DG2-S4-Note3 de böyle bir durum var mı derken neyi soruyorsun? Ekranları cidden iyi, ama bunlar g2 de dahil samsunglar da kontrastın dibine vuruyorlar. daha cafcaflı renkler sunuyorlar =P

tabikide onda şüphe yok ama kime dediysem inandırmadım ipodun ekranı sarımsı iphonelar mavimsi

aynı şekilde samsung s3 note 2 de öyle hafif yan bakınca ekran mavimsi duruyor.

o yüzden yeni çıkanlarda varmı böyle bişe dedim. beyazı beyaz göstermiyor ..... ler ya :D