iphonecular nolur bir yardi edin bos alan sorunu var ufak bir sorun ama ben anlayamadim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serhad-gla

serhad-gla

Üye
    Konu Sahibi
iphonecular nolur bir yardi edin bos alan sorunu var ufak bir sorun ama ben anlayamadim
telefon iphone 3G 8gb versiyon 3.1.2 jailbreakli problem ise telefonda basi bos gezen birsuru application var yani bu basi bos applicationlarin bir ismi cismi olmadigi icin silemiyorum tam 4.1 gb basi bos application var ve ben bunlari itunesten silemiyorum sizden istedigim bu applicationlari jailbreak a zarar vermeden silebilcegim bir application biliyormusunuz? nolur yardim edin!!

yassose

Üye
o aplicationlarin hepsini cydia dan yuklemisindir gir cydia ya ordan sil cydia dan yuklediklerini anca ordan silersin

serhad-gla

serhad-gla

Üye
    Konu Sahibi
Abi zannetmem cydiadan komple 4gb application yoktur vide soylemeyi unuttum Ben bide yeni anladim 1.5gblik GPS filan yukleyince 200 Mb si filan icinde kaliyor onlarda birikmis olabilir dolayisiyla bu applicationlarin bir ismi olmadigi icin itunesten silemiyorum iPhone pc suite lede denerim ama hangi dosyaya girecegimi bilmiyorum

serhad-gla

serhad-gla

Üye
    Konu Sahibi
gorevliler konuyu kapatabilir sorunu restore edip jailbreak yaparak oratadan kaldirdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt