iphone5s parmak izi hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

t730sh

t730sh

Üye
    Konu Sahibi
iphone5s parmak izi hakkında

Evet arkadaşlar siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
Süper :D

Türe

Türe

Üye
Apple bastıra bastıra parmak izinin toplanmayacağını söyledi. Hatta sisteme bile kaydedilmeyecek dendi.

darkleader

darkleader

Üye
Apple bastıra bastıra parmak izinin toplanmayacağını söyledi. Hatta sisteme bile kaydedilmeyecek dendi.
Doğrusunu söylemek gerekirse pek inandırıcı değil.Pentagon ilerde isteyebilir ve kimsenin haberi bile olmaz.

Türe

Türe

Üye
Yani elbette. Kapalı kapılar ardında noluyor bilmiyoruz. Apple Amerika kökenli olduğu için bu mümkün aslında

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Doğruluk payı var :ehe

fk555897

fk555897

Üye
Parmak izi önemli bir konu. Bence parmak izi olmadan daha güvenli.

darkleader

darkleader

Üye
Dostum senin icn bnim icin sikinti yok bizi napsin pentagon ;)
Tabiki bizim için sorun yok aslında ama önemli kişilerin parmak izini çaldıklarını düşünsene.Parmak izini kopyalayıp bir yerde kullanamazlar mı sence.Kişiyi zor durumda bırakıp her istediğini yaptırabilirler.

Belki bu aralar fazla film de izliyor olabilirim :P

Türe

Türe

Üye
Erişmek istese her bilgimize erişir. E birçok ülkenin uydusu var. Ve an be an izliyorlar. Onu napalım ? Sokağa mı cikmayalim ?

ozakin70

ozakin70

Üye
Yav zate tel icinde sim takili oldugu surece dinleniyoruz uygulamalar bilgilerimizi aliyor sosyal paylasim sitelerine kendimiz yaziyoruz surdayim burdayim diye sonra google uydularla izliyor an be an daha ne e bi parmak izide hediyemiz olsun şahsen ben orta parmak kullanmak istiyorum ;')

Türe

Türe

Üye
Yav zate tel icinde sim takili oldugu surece dinleniyoruz uygulamalar bilgilerimizi aliyor sosyal paylasim sitelerine kendimiz yaziyoruz surdayim burdayim diye sonra google uydularla izliyor an be an daha ne e bi parmak izide hediyemiz olsun şahsen ben orta parmak kullanmak istiyorum ;')
Benim aklıma serçe parmak geldi :D

zx6r

zx6r

Üye
tabi o kısmı biraz düşündürücü. parmak izimiz neden onlarda olsun ama illa kullanıcam diyorsanız orta parmak iyidir.