İphone veri kurtarma

Sponsorlu Bağlantılar

cemozi

Üye
    Konu Sahibi
İphone veri kurtarma
Arkdaşlar iphone da güncellme yapara restore esnasında hata verdi ve resimlerim gitti onlar benim için çokj değerli idi bu konuda veri kurta ile bir program biliyor musunuz bana yardımcı olun

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
Aslında silinmemesi lazimda ama silinmissese kurtarmak zor gibi ben hiç duymadım

sadikov

Üye
bir ihtimal var tabii,daha önce telefonu yaptiysan.widerherstellen yap,en son tarihe geri dön
her iphonu itunesa bagladigimda ben datei sicherung yaparim,birsey olursa geri dönüp kurtarmasi kolay

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
demek istedigin verileri yedekleseydin silindikten sonra tekrar yukleme yapabilirdin zaten yedekleseydı arkadaş belki bu konuyu bile acmazdı :D

sadikov

Üye
demek istedigin verileri yedekleseydin silindikten sonra tekrar yukleme yapabilirdin zaten yedekleseydı arkadaş belki bu konuyu bile acmazdı :D
belkide yedekledide haberi bile yok.Eger itunes actiginda otomatik
Burada acilan ve sorulan sorulara bu mantikla baksak zaten iphonu olan bunu bunu niye soruyor deriz.Soran bu konuda birsey yazmamis.Ama sden konuya vakif olmussun hemen anlamissin:oke:

Bende iphonu ilk aldigimda birseyden haberim yoktu,hatta ayni olay basima gelmistide,daha sonra adresbuchu yaptigimda baktim rehber aynen geri gelmis..
Bilene hersey kolay,bilmeyen simkartini bile koyamiyor iphone..goggle yaz bak bneler görürsün..

cengo_0660

Üye
rehberi kopyalamak istiyorum

ppesimistylee

ppesimistylee

Üye
ya arkadaslar kolay gelsin. ben iTunes ten indirdigim verileri yanlıslıkla sıldım. ve sımdı onları tekrar iphone aktarmam mumkun mu?

sekman.5

Üye
yaa su iphonun ne slak seylerıı var yaa kırcamm yaa off delii etti benii (:

tekno ercan

Üye
tşkler

birhatto

Üye
yaa arkadaşlar bnim rehberimdeki tüm numaralar silindi ve 2000 taneydi yedeklemedim nasıl geri yükleyebilirim?

öztürk güler

Üye
selam.iphone 3g kullanıcısıyım.4.2.1 i yükledim. tüm verilerim gitti. verileri nasıl kurtarabilirim

carantinas

carantinas

Üye
arkadasım verileri iphone dan mı sildin yoksa itunes dan mı ? verilerden kastın uygulama ve oyunlarsa sol sekmede iphone uzerinde sag tıkla ve transfer purchase de tekrardan itunes a hatar ha ben yanlıslıkla telefonda ki bütün verileri sildim diyorsan aynı sekilde itunes üzerinde telefonun ismine sag tıkla restor from backup de ordan bugune en yakın tarihi sec tekrardan o tarihteki verilerine ulasacaksındır. şayet otomatik olarak sekronizasyonu kapatmadıysan telefonu pcye bagladıgında itunes otomatik olarak sekronize etmiştir son verilerini kolay ..

bu gibi işlemlerde önce backup alın başınız agrımaz.

Üst Alt