İphone ve iPad için jb yapmayanlara bedava uygulama sitesi :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaan01996

kaan01996

Üye
    Konu Sahibi
İphone ve iPad için jb yapmayanlara bedava uygulama sitesi :)
Sitenin calışma prensibine bakacak olursak karşılıklı kar diyebiliriz siz onların reklamini uygulanırım yaptıkları uygulamayı indirip onlara para kazandiriyosunuz onlarda size bazı uygulamaları ücretsiz veriyo :)
sanirim bu kadar bilgiden sonra nasıl kullanıldığına bakalım
Oncelikle siteye giriyorsunuz sonra bir usa hesabı aciyorsunuz usa olması önemli yoksa ise yaramıyor sonra sponsor apps a tıklayıp bir uygulamayı indiriyorsunuz 30 sn uygulamada gezdikden sonra krediniz yükleniyor o kredilerle istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz

Probleminiz olursa ber türlü yardımcı olmaya çalışırım güvenli bir sitedir ancak hesabınıza kredi kartı numaranızı yazmamanız daha güvenli olur :)

• Beğen
Tepkiler: süper nova

WebStyle

WebStyle

Üye
Dünden bu yana uğraşıyorum bir türlü beceremedim zati şu jb olayını ios'a yavaş yavaş ısınmaya başladım. Sağolasın bi inceleyeyim. Umarım uygulamalarda zararlı bir içerik yoktur..

----------Eklendi @ 02:00:58 ---------- Yazıldı @ 01:05:38 ----------

Ne yazık ki olmuyor. Hesabım USA zaten yine de kabul etmedi. Hesabınızın Amerika'ya bağlı olması lazım felan dedi. Kredi'yi yuttu. 15 dakikadır boşuna uğraştım..

kaan01996

kaan01996

Üye
    Konu Sahibi
ben uygulamayı indirdim ve kullanıyorum herhangi bi problem olmadı güvenlik açığıda saptamadım ben

WebStyle

WebStyle

Üye
ben uygulamayı indirdim ve kullanıyorum herhangi bi problem olmadı güvenlik açığıda saptamadım ben

İlginç gerçekten bende niye kabul etmedi anlamadım. Hediyelerden birini seçtim. Herşey normal giderken birden app store ana menüsüne geri attı. Vermiş olduğunuz siteden ücretsiz yüklenen krediyi yuttu. Amerikan hesabınızın olması gerekiyor dedi.

kaan01996

kaan01996

Üye
    Konu Sahibi
sitede galiba reedem kodları var pc de itunesi açıp usa hesabıyla tekrar deneyin derim ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt