Iphone pasaport kaydı

Sponsorlu Bağlantılar

rapidkek

Üye
    Konu Sahibi
Iphone pasaport kaydı
Merhabalar arkadaşlar. Bildiğiniz üzere yurtdışından getirilen telefonların kaydında sıkıntı yaşanabiliyor, ben de birkaç tane getirmeyi düşünüyorum. Ve sizlere bir sorum var. Ben getireceğim telefonları aile fertlerimin pasaportlarına kaydetmeyi düşünüyorum. Sorum şu: Kayıt yapacağım pasaportların yurtdışına giriş çıkış yapmış olma zorunluluğu var mı ? Birkaç yeni düzenleme gelmişti sanırım, bu çerçevede zorunlu mu yine de yurtdışına giriş çıkış yapmış olmak ?

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
Bende Aynı Şeyleri Yaşadım 1 ay önce bak kardeşim pasaport bulunmak zorunda son 1 ay içerisinde gelmiş birisi mesela 3 eylül bugün 3 auğstosta girdiyse bu kişi türkiyeye yarın kaydettiremezsin anlayabildinmi ikinci meselede telefon geldikden sonra hattı takarsan 1 ay içinde telefon kapanır bu yüzden takmamalısın beklemelisin.... sorun varsa yardımcı olabilirim

ChasingTheSun

Üye
Ben umreye gitmek için pasaport cıkarttırmış(ama gitmemiş) akrabamın üzerine kaydettirmek istedim ama kabul etmediler.
Yurtdışından bir ay içinde Türkiyeye giriş yapmış olması lazım ve bir pasaporta bir telefon hakkın var

rapidkek

Üye
    Konu Sahibi
Hah tamam onu öğrenmek istemiştim. Şu anda ABD'deyim ve muhtemelen 2-3 telefonla dönmeyi planlıyorum. Kendi hakkımı geçen sene İngiltere'den telefon getirdiğim zaman kullanmıştım dolayısıyla diğerlerini kardeşimin, babamın pasaportlarına kaydetmeyi planlıyordum yeni getireceklerimi.Ancak sadece pasaport yetmiyormuş, bir de yurtdışına giriş çıkış yapmış olma zorunluluğu varmış...
Yardımınız için teşekkürler arkadaşlar