iPhone karanlık modu otomatik olarak ayarlayın


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
iOS 13 ile birlikte gelen karanlık modu otomatik olarak değiştirebilirsiniz. iPhone karanlık modu otomatik olarak değiştirmek için aşağıda yer alan adımları uygulayabilirsiniz.

  • iOS 13 ve üzeri bir sürüme sahip olduğunuza emin olun.
  • Ayarları açın ve Ekran ve Parlaklık bölümüne gidin.
  • Görünüm kısmından Otomatik seçeneğini açın.
  • Ayarlar kısmından gün batımından gün doğumuna kadar seçeneğini veya istediğiniz bir zaman aralığını seçebilirsiniz.
  • Artık iPhone karanlık mod zaman aralığına göre otomatik olarak değişecek.

Screenshot_2019-10-14 How to automatically switch your iPhone from light to dark theme.png
 

Ekli dosyalarMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt