Iphone işlemcinizi 10kat hızlandırın

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Iphone işlemcinizi 10kat hızlandırın

CYDİA REPO.......
CYDİA REPO
[h=3]http://cydia.myrepospace.com/edim1979/[/h]

Download Link:

External Mirror 1External Mirror 2

Tepkiler: digisis, lordword, filanca ve 4 diğerleri
yanlız mesajlara girerken arama yaparken cihaz cok yavas buna bi cözüm varmıdır

atakax

Üye
4 e yükleyelim neredeyse 10 ghz işlemci hızı

Teşekkürler emeğinize sağlık.

Program konu başlığında belirtildiği gibi işlemci hızını artırmaz menü geçişlerindeki animasyon hızını artırmaya yarar kısaca sayfa geçişleriniz hızlı olur uygulama açılışı yada uygulamalardaki hızınız aynı kalır program cihazınızı hızlanmış gibi gösterir fakat hızlandırmaz sanal bir kandırmaca mantığı ile çalışır bunu programın ismindende anlayabilirsiniz (fakeclockup) bu sebeple cihazım hızlanacak şeklinde bekelntilere kapılmayın.

Tepkiler: X-LifeHard, CV-Aurora, silivriserdar ve 9 diğerleri

edim1979

Üye
    Konu Sahibi

Arkadaşım uygulamalar dahil hepsinde etkisini gösteriyor yani öyle bı yazmışsınki sanki parayla satıyoruz arkadaşlar almayın der gibi

Arkadaşım uygulamalar dahil hepsinde etkisini gösteriyor yani öyle bı yazmışsınki sanki parayla satıyoruz arkadaşlar almayın der gibi

Güzel arkadaşım istersen yapımcısının program ile ilgili açıklamasına bakıver cydiadan onuda geçtim programı test ettim programın hiç bir program üzerinde hızlandırma özelliği yoktur programın işlevi menü geçişlerindeki animasyon hızını artırmaktır bunun için yapılmıştır ismide onun için fakeclockup konulmuştur bak fake diyorum sanırım fakenin ne anlama geldiğini biliyorsundur mesajı neden yazdığıma gelince kullanan arkadaşların mesajları konuda mevcut zaten programdan fazla bir beklentileri olmasın diye yazdım mesajımı ayrıca sana para ile satıyorsun dedimmi bak ilk olarak upload etmiş konu açmışsın emek harcamışsın mesajıma sana teşekkür ederek başladım sonrasında programın gerçek işlevini arkadaşlara anlattım hepsi bu.

Tepkiler: Akhtoher, crazy_bull_01, MertcaN9 ve 3 diğerleri
dikkatimi cekti de fake clock up diyor ? yani aldatmaca gibi bişey olmasın bu program..

Samsunspor

Emekli Yönetici

+1