Öneri İphone için offline müzik uygulaması önerileriniz nelerdir ?

Sponsorlu Bağlantılar

MuhammedGMS

MuhammedGMS

Üye
    Konu Sahibi
İphone için offline müzik uygulaması önerileriniz nelerdir ?
Başlıktada belirtiğim gibi offline aşırı reklamsız arayüz olarak iyi müzik uygulaması önerebilirmisiniz birkaç gün önce musictube diye program kullanıyordum telefona format attım mağazadan uygulama kaldırılmış herhalde bulamadım eğer kullananlar varsa bana adresini veya hangi ülkenin mağazasında olduğunu söyleyebilirse çok iyi olur.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
iPlay kullanıyordum. Bir de Full MP3.

3onur5

3onur5

Üye
ben music plus kullanıyorum evde istediğim şarkıları indirip dışarıda offline dinleme şansım oluyo yabancı arşivide iyi ama türkçe denemedim hiç

ayrıca apple storedan güncellemelere gelip satın alınanlara tıklayıp bu iphoneda olmayan sekmesine tıklarsan indirdiğin musictube uygulamasını bulabilirsin eskiden indirdiğin herşey orda kayıtlı oluyo

mertiz

mertiz

Üye
ben music plus kullanıyorum evde istediğim şarkıları indirip dışarıda offline dinleme şansım oluyo yabancı arşivide iyi ama türkçe denemedim hiç

ayrıca apple storedan güncellemelere gelip satın alınanlara tıklayıp bu iphoneda olmayan sekmesine tıklarsan indirdiğin musictube uygulamasını bulabilirsin eskiden indirdiğin herşey orda kayıtlı oluyo
Musictubenin icon resmini koyabilirseniz iyi olur benzer musictubeler varda o bakımdan[emoji3]

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Full MP3 Güzel ama bazı şarkıların kalitesi kötü oluyor. Videolarda iniyor arka plandada çalıyor kısaca muhteşem bayıldım full mp3 tavsiyemdir. :oke:

Üst Alt