iPHONE iCiN iQURAN PRO 2.3 7 DiLDE MEAL 6 DEGiSiK HAFIZ SESiNDEN QURAN

Sponsorlu Bağlantılar

cihad2

Üye
    Konu Sahibi
iPHONE iCiN iQURAN PRO 2.3 7 DiLDE MEAL 6 DEGiSiK HAFIZ SESiNDEN QURAN
esselamu aleykum

mealler

* English Translation by M. Mohsin Khan
* Other English Translations: Yusuf Ali, Pickthal, Shakir
* English Translations: M. Mohsin Khan, Yusuf Ali, Pickthal, Shakir
* Transliteration
* French Translation
* German Translation
* Indonesian Translation
* Melayu Translation
* Spanish Translation
* Turkish Translation

Recitation

* Sheikh Husary (~417 MB)
* Sheikh Mishary Al-Afasy (~587 MB)
* Sudais & Saood Shuraim (~412 MB)
* Abu Bakr Ash-Shaatree (~522 MB)
* Abdul Basit (~574 MB)
* Ghamdi (~339 MB)

insALLAH bizlerede dua edin....

iquran ipa download

evet arkadaşlar sonunda calişan bir iquran 2.3 ipa buldum nasil kurduğumu söyleyeyim önce iphonda kurulu olan iquran silin winscp ile baglanın var/mobile/applications takı iquran dosyasını silin yanlız applications taki dosyaları ıyıce kontrol edin bazen 2 veya daha fazla dosya oluşmuş olabilir hepsini silin ve ıphonu kapatıp acın ipa dosyasini itunese atıp kuralım pragramın icinden tüm ses dosyalarını sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz

Ses Dosyalarini Winscp ile Root/var/mobile/applications klasöründe iquran documents klasörüne kopyalayın

Tek imam Sheikh Husary ses dosyaları(3 linkte inmesi lazım )

6 imam Sheikh Husary Mishary Rashed Al-Afasy Saood Shuraim Abu Bakr Ash Shatree Abdul Basit Ghamdi ses dosyalari

• Beğen
Tepkiler: ersindursun, ilkmektub, ogununal ve 1 kişi daha

06Nurettin

Üye
sağolasın kardeşim Allah(c.c.)sizden Razı olsun ama ben programdaki ses dosyalarını programın içinde bulunan documents dosyasına kopyalıyorum ama bir türlü ses dosyalarını göremiyorum..ama ses dosyalarını download edp internetten telefon üzerinden yüklersem sesli dinliyebiliyorum ama manuel olarak yapamadım daha açıkça bir izah yolu deneyebilirseniz bizi ziyadesiyle daha çok memnun edeceksiniz buna inanın...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Tşk

haszen

Üye
sağolasın kardeşim Allah(c.c.)sizden Razı olsun ama ben programdaki ses dosyalarını programın içinde bulunan documents dosyasına kopyalıyorum ama bir türlü ses dosyalarını göremiyorum..ama ses dosyalarını download edp internetten telefon üzerinden yüklersem sesli dinliyebiliyorum ama manuel olarak yapamadım daha açıkça bir izah yolu deneyebilirseniz bizi ziyadesiyle daha çok memnun edeceksiniz buna inanın...

Kardeş ses dosyasını Root/var/mobile/documents klasörünün içine kopyalıyosun aynı iki dosyadan zaten var üzerine yazıyosun...

aksari

Üye
Çok teşekkürler

cevher_2

Üye
arkadaşlar bu meali şerif jailbreake olmamış telefonlarada kurulabiliyormu?
ayrıntılı bilgi için teşekkürler

okavyus

Üye
winscp programinin siksik calismamasi nedeniyle bu guzel calismadan faydalanamiyoruz ipa olarak bir gun hepsi bir dosyada yaparsaniz faydalaniriz insallah.

mesdo1975

Üye
allah razi olsun kardes

aulu

Üye
Arkadaşlar bu program jailbreake olmamış telefonlarada kurulabiliyormu?

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
sağol güzel paylaşım

barolayda

Üye
Samsung Galaxy i7500 için olanı da varmı acaba, nasıl bulurum? yoksa bu uyarmı?

cptalperen

cptalperen

Üye
güzel paylaşım

aristo06

Üye
bişi sorcam belki ustalar güle bilir =) acemilerin böyle durumlarına
-iQuran ı yüklerken its not sign hatası alıyorum itunes den ne yapmam lazım?

Üst Alt