ıphone ıcın en ıyı donusturucu sızlerle buyrun arkadaslar...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
ıphone ıcın en ıyı donusturucu sızlerle buyrun arkadaslar...
Xilisoft un özel olarak ürettiği, 56 $ lık ve konusunda daha iyisi olan Ultimate (daha iyisi yok) serisinin son sürümü ilk olarak maxicep kullanıcılarına ücretsiz ve Tükçe olarak sunulmuştur.

Evet programın özelliklerini anlatmaya aslında gerek yok. Çünkü bu programın daha iyisi yok. Türkçe olduğu için herkesin anlayabileceği bir dildedir. Yinede...

Program Özellikleri

Xilisoft Video Converter, tüm video ve ses formatları arasında hızlı, görüntü kalitesi yüksek ve profesyonel dönüşümler yapabilen video dönüşüm aracıdır. Programı benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ise dönüşüm yaparken çevirilecek ve çevrimi yapılacak dosyanın formatının farketmemesi. Her türlü dosya formatı arasında rahatça dönüşüm yapabilir.

Program yüksek kalitede video çeviri özelliğinin yanı sıra, ses dosyalarını da aynı kalite ve mükemmellikte çevirmektedir. Bu sayede bilgisayarınızdaki istediğiniz video ve ses dosyalarını da bu program sayesinde dönüştürerek uyumlu taşınabilir aygıtlarınıza (mobile telefon, İpod vs.) gönderebilir ve izleyebilirsiniz. Program ile birden fazla çoklu olarak video format dönüşümleri yapabilir ve her birini ayrı formatlara ayarlayabilirsiniz.

Uyumlu cihazlar:
iPod, iPod nano, iPod classic, iPod shuffle, iPod touch
iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, Apple TV
PSP, PS3
Xbox, Xbox 360
General 3GP mobile phone, BlackBerry, vs.
General MP4 players: Archos, Creative Zen, iRiver, vs.
Window Mobile device: Pocket PC, Dell Axim X51, HP iPaq hw6500 series, vs.

Dönüştürme işleminde giriş formatları:

Video formatları:
AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV
AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

Ses formatları:
MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format

Görüntü formatları:
BMP, GIF, JPEG, PNG

Dönüştürme işleminde çıkış formatları:

Video formatları:
AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RMVB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, VOB, TS, DV
H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.wmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

Ses formatları:
MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC, APE, M4A, RA, AC3, MP2, AIFF, AMR, SUN AU Format

Görüntü formatları:
BMP, GIF, JPEG, PNG

NOT: arkadaslar burda ini veremiyorum cunku sitede yasak eger istiyen olursa bana pm atin ben size adresi veririm

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar burada crak programini veremiyorum cunku sitede yasak ama bana pm atarsaniz size adresi verebilirim

--------------- Ekleme ---------------

adresi yeniliyorum:

linkin içinde cra.ck yazısı var sitedede yasak sonda ed diye bişi yazıyor ed in önune cra.ck yazın nokta yapmayın

arkadaslar burda linkleri atiyorum ama kaul etmiyor nedir sorun bilemiorum isteyen olura iki linkide birden gondercem program icin ve onun i icin

kızılkurt

kızılkurt

Üye
kardes ismi degistır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt