Yardım iPhone Garanti

Sponsorlu Bağlantılar

relax.tr

relax.tr

Üye
    Konu Sahibi
iPhone Garanti
Arkadaşlar merhaba İPhone 6 64gb gold cihazım var 22.06.2015 tarihinde Türkcell bayisinden aldım cihazı sorunsuz bir şekilde kullanıyordum mart ayına kadar. Mart ayında ekrandan ses gelmeye başladı sol üst köşeye dokununca ses geliyordu bende Türkcell e gittim ve şikayetimi belirttim garantiye gönderildi ve 6 gün sonra geldi. Servis formunda ekranın sökülüp tekrar takıldığı ve vidaların sıkılarak sorunun giderildiği yazıyordu. Cihaz gayet güzel çalışıyordu iki hafta sonra oyun oynarken ekran karardı bir anda , arama geldiğinde ses çıkıyor , sessize alma tuşu çalışıyor ama ekran gelmiyor ve dokunma fonksiyonları çalışmıyordu aynı gün tekrar Türkcell'e gittim ve değişim istediğimi belirterek garantiye verdim telefon 2 hafta sonra geldi , formda yazılana göre ekran sökülüp tekrar takılmış ancak sorun devam edince yeni ekran takılmış , gayet güzel kullanıyordum daha yeni 2 hafta olmuşken bu kez de ekranın sol alt kısmından görüntü silik geliyor , ekran 12 -13 cm ise yaklaşık 5cm kadar koyu renkli bir kısım var gözle görülüyor screenshot da belli olmuyor bu yüzden donanımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum tam tarif edemiyorum düşünün ki ekranın bir kısmı beyaz bir kısmı gri . Telefonu tekrar garantiye göndereceğim apple ı aradım benimle bayağı ilgilendiler arıza formu oluşturdukar ve bana dediler ki Türkcell'den göndermek yerine kendiniz telefonu kutusuna koyup gönderin şikayetlerinizi bir kağıda yazın , içine faturanın fotokopisini , şikayetlerinizin yazılı olduğu kağıdı ve diğer iki teknik servis formunun fotokopisini koyup gönderin dediler. Telefon genpa garantili , hangi firma ile çalışıyor genpa biliyor Musunuz ? Yurtiçi , Aras , Mng vs bilgi verirseniz teşekkür ederim Nasıl göndereceğimi falan yardımcı olursanız sevinirim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arayip Firma İle Yani Elmayla Görüşmeni Öneririm.Onlar Sana Kod Söylecek Vereceksin A Kargosuna Ücretsiz Göndreeksin

relax.tr

relax.tr

Üye
    Konu Sahibi
Saat 6 gibi genpanın numarasını aradım telesekreter çıktı önleme görüşme yapamadım çalışma saatleri falan zırvaladı , şubeler Hakkı'nda bilgi alabildim sadece