iphone exit safe mode

Sponsorlu Bağlantılar

HALKBANK

HALKBANK

Üye
    Konu Sahibi
iphone exit safe mode
jailbreakli telefonum safe mod a girdi ve çıkamıyorum ekranın üstünde exit safe mode yazısı var ve ekrana ununla ilgili bir talimat geliyor fakat ne yaptıysam safe mode dan çıkamadım ve telefonu eski haline getiremedim

lütfen yardım edin...

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
Safe mode genelde aynı ısı yapan 2 program yüklersen meydana gelir misal bir y program x programı çalıştırmaya yarıyor w programda x programını kapatmaya bu durumda safe mode girer cihaz yapman gereken yüklediğin programları sill cihaz safe modan cikmiyorsa power + home tuşuna 10 saniye basili tut resatartat acak sonra bidaha dene

scorpi176

Üye
çıkmıyor bi türlü safe mode dan çıkmıyor yapmadığım şey kalmadı ..

hakankurban

hakankurban

Üye
kardeş safe moda hangi uygulamayı yüklediğinde girdiyse o uygulamayı sil versiyonuna uyumlu olmayan bir program yüklemişsindir o yüzden safe mode girer telefon..yapamazsan restore et telefonuna versiyonun ios 4 sürümlerinden biri ise ios 4 uyumlu program ve uygulamaları kullan eğer ios4 öncesi bir program yüklersen tekrar safe moda girer telefonun

gyln21

Üye
kardeş safe moda girmeden önce en son yüklediğin cydia prograını kaldır safe mode ortadan kalkar

aboohayat

Üye
Bendede aynı sorun var

emreilhans

emreilhans

Üye
bite sms yüklü ise ses açma kapama tuşları bunu yapar. eğğer değilsi yukarıda arkadaşlar demiş iki porgramın çakışması ile olur bu iş cydiadan son yüklediğin şey ikaldır bitsin olay...
saygılar..

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
benim tlf da dün kendiliğinden safe moda girdi herrhangi bir problem olmadan calışmasına devam etti şarj bitti kapandı tlf yeniden açtkığımda safe mod falan kalmamıştı

hazar07

hazar07

Üye
bende de aynı sorun oldu arkadaslar en son yukledigim programı silmek için cydeleteyi yukledim ama ikona basılı tuttugumda cydiadan yukledigim programda silme kısmı çıkmıyor.dolayısıyla silemiyorum ve devamlı safe mode diyor sinir oldum bi yardım edin napayım

ulasoz

ulasoz

Üye
Safe mode genelde aynı ısı yapan 2 program yüklersen meydana gelir misal bir y program x programı çalıştırmaya yarıyor w programda x programını kapatmaya bu durumda safe mode girer cihaz yapman gereken yüklediğin programları sill cihaz safe modan cikmiyorsa power + home tuşuna 10 saniye basili tut resatartat acak sonra bidaha dene
Bendede aynı sorun var bendeki sorun cihaz boş

Üst Alt