Iphone Appstore Yanlışlıkla Uygulama Satın Aldım

• 12 Ekim 2013
  • 946 Okunma
  • 14 Cevap

1. Arkadaşlar eskiden babamın apple kimliğini kullanıyordum ve bu gün kendime bir apple kimliği aldım ve babamdan kredi kartını istedim yazmak için. Sonra yazdım hata vermedi kabul etti sonra bende ödeme yöntemine hiçbiri dedim ve oldu. Sonra app store ya giriş yaptığımda bana apple in uygulamalarını yüklemek istermisiniz dedi ve bende 4-5 tane yükledim ve sonradan bi baktım 17.99 ₺ yazıyor. 50 ₺ yi falan buluyo toplamda ama kredi kartını kabul etmemişti nasıl oldu anlamadım babam kırıcak kafamı kredi kartından kesinlikle harcama demişti. Bakın aşağıya koydum resimleri sizce satın almışmı?
    < Resmi açmak için tıklayın >
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: thezombie
  2. Nasıl yaa

3. Bunlar daha önceden indirmişsin büyük ihtimal satın alınmamış

4. Ama olamaz ki sonuçta guncellemelerde bile hangi hesaptan indirirsen o hesaptan guncelletiyor

5. kardeş gir kredi kartına hesap hareketlerine bak ne kendini üzüyon uğraşıyon

6. Nasıl bakıcam o hesap hareketine

7. Kredi kartini al ve banka hangisiyse onun sitesine gir ve bak

8. Satın alınanların altındaki uygulamalar paralı değil ki ücretsiz zaten. iOS 7 ile böyle bir şey geldi telefonuna yükleyip sildiğin uygulamalar hala orda kalıyor ve ücretsiz olsa bile satın alınanlarda da gözüküyor

9. Tamamda orda keynote felan var apple in kendi uygulamaları 17.99₺ deilmi onlar?

10. sen kredi kartı bilgilerini bana ver ben bakayim :lol

inşallah satın almamışsındır :D

11. Şuan bilmiyorum babama geri verdim

12. sakın haa verme kimseye şaka yaptım ben :) eğer verirsen baban evlatlıktan siler seni

13. Güvenlik kodunu verirmiyim sence :D

14. :D :D :D bilmemki öyle bi dedinki kredi kartı babamda diye :D

15. Ya dropbox a video atmıştım telefonu resetllemeden önce yedeklemek için. Bunu telefonuma tekrardan nasıl geri atarım?

Yüklüyor...
22/09/2018 - 12:15