IPhone Almak Yerine Ne Yapabilirsiniz?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
1.256 farklı otomobil2. 3 kişi 1 hafta Balkan turu3.366 adet kitap (Mini Kütüphane)4.Bin litre benzin5.iPhone 7 Plus'ı New York'ta satın almak
iPhone'u uçakla ABD'ye gidip satın almak ve geri dönmek neredeyse daha mantıklı oluyor. Bildiğimiz üzere iPhone 7 Plus 256GB ülkemizde 5.449 TL. Uçakla New York'a gidip aynı telefonu orada satın almak ve geri dönüp burada kaydettirmek ise yaklaşık 5.800 TL.


 
Kingmortall

Kingmortall

Üye
5 daha mantıklı geliyor burda 5500 vereceğime orda 6 7 veririm en azından gezerim amerikada
 
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve seco_can_can
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt