iPhone 7 İçin Söylentiler Erken Başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iPhone 7 İçin Söylentiler Erken Başladı
Apple cephesi henüz bu tür söylentileri doğrular nitelikte açıklama yapmasa da söylentilerin ardı arkası kesilmiyor.

Henüz yeni sayılabilecek iPhone 6 ve iPhone 6 plus modellerinin ardından gelen haberler geniş yankı bulmaya devam ediyor.

Söylentilerin birbiri ardına gelmesi ise teknoloji çevrelerinde pek inandırıcı olmasa da merak uyandırdığı kesin. Öyleki henüz tanıtılması muhtemel S modelleri olabileceğini varsayarsak,iPhone 7 için konuşulanlar pek gerçekçi durmuyor. Öte yandan bu haberlerin ise günümüz internet dünyasında hızla yayılmasına ise engel olunamıyor.

Ancak “bendgate” olarak adlandırılan bükülme sorununa çözüm olarak metal kasa kullanıma geçileceğinin gerçeklik payı olabilir. Fakat bu durumun hangi modellerde olacağı henüz açıklığa kavuşmuş değil. Yine bir söylentiye göre Samsung Beam üzerinde kullanılan projeksiyon donanımı iPhone 7 modelinde de kullanılacağı yönünde. Ayrıca iPhone 6S ve iPhone 6S plus modelleri için de söylentilere göre 14 MP kamera ve 256 GB depolama ile gelebileceği konuşulmaya devam ediyor.

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Evet s modeli gelecek önce söylentiler gerçek dışı olabilir

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Beyler bu şirketler azmış.başka bi kelime bulamıyorum.bu ne ya daha ne zaman çıktı 6 da 7 ye geçiyorlar.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: sLeepLe ve Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Telefondan soğudum :stres:
Tüketim hızlı olursa üretim onu takip eder :oke:
doğru zengin zenginliğini bilmiyor ki adamlar koleksiyon yapıyorlar.bizde fiyatı düşse de alsak diye aylar bekleriz.:bann:

furkankaya559758

Üye
iPhone 5S'den sonra güzel bir telefon çıkartacağını sanmam. 6 ve 6 Plus hiç güzel değildi.

• Beğen
Tepkiler: weesel
sLeepLe

sLeepLe

Üye
14 mpix kamera abartı değilde 256 gb bana abartı gibi geldi benim bilgisayara yetişecek neredeyse :D telefonda bu kadar depolamayı gerekli bulmuyorum ben :) ayrıca sağlamlaştırırsa iyi olur birde tasarımı güzel yapsalar bari. S modeli çıktığında tasarımı değiştireceklerini sanmam biraz daha iyileştirme yaparlar 5 te yan kenarlar soyuluyordu 5s te bunu düzelttiler tasarım aynı kaldı. 6s diye çıkar muhtemelen onda da tasarım aynı kalır 7 de belki değiştirirler

• Beğen
Tepkiler: weesel
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
14 mpix kamera abartı değilde 256 gb bana abartı gibi geldi benim bilgisayara yetişecek neredeyse :D telefonda bu kadar depolamayı gerekli bulmuyorum ben :) ayrıca sağlamlaştırırsa iyi olur birde tasarımı güzel yapsalar bari. S modeli çıktığında tasarımı değiştireceklerini sanmam biraz daha iyileştirme yaparlar 5 te yan kenarlar soyuluyordu 5s te bunu düzelttiler tasarım aynı kaldı. 6s diye çıkar muhtemelen onda da tasarım aynı kalır 7 de belki değiştirirler
Kingston 512 gb sd kart çıkarttığını düşünecek olursak aslında mobil cihazlar geç bile kaldı ;)

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Kingston 512 gb sd kart çıkarttığını düşünecek olursak aslında mobil cihazlar geç bile kaldı ;)
Onu duydum ama bana boşuna geliyo yani bi insan nasıl dolduracak o kadar alanı :D

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Onu duydum ama bana boşuna geliyo yani bi insan nasıl dolduracak o kadar alanı :D
SD kart biraz daha hızlı büyüyor dahili hafızaya göre . Ama cihaz üreticileri isterse dahili hafızayı yüksek koyar sd kart ta da gerek olmaz ama sd kart artık şart gibi yeni dönem kaset ve cd yerini aldı . CD ler geç gelişti yani gelisme olsa da plak olduğu için güven sorunu vardı . Bir çizik bir hikayeyi yok etmeye yeterdi ama sd kart öyle değil hem küçük hem bozulma riski daha az . 1 tb sd çıkınca o zaman hard diskler yavaştan piyasadan silinir

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Vay be düşünsenize flaşa yükle işletim sistemini cebinde taşı pcyi :eller:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Lütfen daha uygun cümleler ile yorumlar yazınız.

TRSweet

TRSweet

Üye
Iphone daha biri oturmadan digerini cikariyor yakinda sadece camdan bi telefon cikarir :D

Üst Alt