iPhone 7 Hala Alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

g_653992

Konu Sahibi
iPhone 7 Hala Alınır mı?
Arkadaşlar yakında iPhone 7 32GB almak istiyorum. Uzun süre android telefon kullandım ve artık androidden sıkıldım. Evet 3500TL fiyat bandında iPhone 7'den daha iyi telefonlar var ama gerek performansı, gerek arayüzü, gerek kullanım kolaylığı ve telefonun aşırı sadeliği gözüme çok hoş geliyor. Sizce hala alınır mı?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
İphone 7 hala kullanilan bir cihazdir. Su anda diger telefonlara oranla hala daha ust segment bir cihaz. Su andan itibaren, 2 yil daha kullanilabilir. :oke:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Kardeşim bu tercihte iş biraz zevk ve beğenilerine kalıyor,yazdığın fiyat aralığında ben şahsen Xiaomi Mi 8 veya Pocophone f1 tercih ederdim ama iPhone 7 hala alınıp kullanılabilir bir cihaz,Apple cihazlarına uzun süreli güncelleme desteği de sunduğundan sorun yaşamazsın.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
7 tek kameralı olduğu için arkayı bulanıklaştıran portre modu resimler çekemezsin. Çoğu kişi bu yüzden 7 Plus tercih ediyor. Başka hangi farklar var bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar.
arslan3332

arslan3332

Üye
Thenightmare arkadaşın dediği gibi iphone 7 en az 2 sene daha kullanılır ama şahsi fikrim bu fiyata kullanılmaz fiyat konusunda Mrcommandtr arkadaşıma katılıyorum önerdiği telefonları araştırabilirsin onları beğenmezsen huawei markasından modellere bakabilirsin

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Thenightmare arkadaşın dediği gibi iphone 7 en az 2 sene daha kullanılır ama şahsi fikrim bu fiyata kullanılmaz fiyat konusunda Mrcommandtr arkadaşıma katılıyorum önerdiği telefonları araştırabilirsin onları beğenmezsen huawei markasından modellere bakabilirsin
Huawei de son zamanlarda çıtayı çok yükseltti ama fiyat da aynı oranda çok yükseldi :)

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Yeni çıkan Huawei M10 ve M10 Lite'a göz atabilirsin.

g_930115

Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ediyorum. Dediğim gibi androidden artık sıkıldığım için iOS a geçiş yapmak istiyorum ve iPhone 7 alacağım. Biraz daha bekleyeceğim ucuzmala olur ise iPhone 8 de alabilirim.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve TheNightMare.
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
iPhone 7 tam alımlık cihaz. Bırakın 2 seneyi dikkatli kullanımla en az 4 yıl rahat gider. Tabii kullanıcı istekleri ve zevklerini basitleştirmiş olursak. Kısaca tasarım + performans açısından tavsiye ederim!

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar.
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Daha uzun seneler kullanılabilir telefon.Performansına zaten diyecek yok

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
alınmaz. apple bir süre sonra güncelleme desteğini çekecek.
alınmaz. apple bir süre sonra güncelleme desteğini çekecek. 2020 ve 2021 yılında.

vedat1966

vedat1966

Üye
Beklenti önemli Oyun bağımlısı değilseniz bozuluncaya kadar kullanabilirsiniz.

Nedir bizdeki bu hastalık. (Tabletim N8005, telefon Note 2 ve Note 4 hiç eksiklik hissetmiyorum.)

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt