Öneri Iphone 7 almayı düşünüyorum?

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
Aynen katılıyorum 6-7 sene android kullandıktan sonra iphone a geçtim apple kapalı sistem abi diyen androidçilerin o telefona ulaşamadıkları ve daha iyi olduklarını bildikleri için dediklerini anladım çünkü ozamanlar benimde param yoktu ve son yıllarda ios sisteminin daha stabil olduğunu ve kullanışlılık olarak çok daha iyi olduğunu fark ettim bunu kimse inkar etmesin android artık cortlamaya başladı bilgisayar gibi donanım elemanlarıyla zar zor çalışıyor IOS yazılımında eskisine nazaran androidden daha çok telefona hakimsiniz ve 3.parti yazılım yüklemenize gerek kalmamakta ve telefonu açıp kapatınca ayarlar geri gelmemekte benim samimiyetime güvenin eyvallah android yeri bi farklı costum Rom olayı hatarla uğraşıp haftada bir makineyi çokertmekte güzeldi ama ios deneyimini yaşamadan konuşmayalım bence ezbere
Ulasamadigi icin derken ? Maddi anlamdami soyledin

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

djdeycan

djdeycan

Üye
Ulasamadigi icin derken ? Maddi anlamdami soyledin

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen öyle çünkü temel fiyat segmentinden üst segmente kadar bi çok androidli cihaz var fakat apple cihazlar hep üst segmentte oyuzden kıyaslama yaptım bi çok zaman iphone almak istemiştim ama hep maddi sıkıntılardan alamadım sok iki yıldır android amiral gemileri neredeyse aynı fiyat ama önceki dönemlerde değillerdi ulaşamıyordum açıkçası ulaşsamsa çok kısa sürede üzerine para alacağım cihazlarla takas yapmak zorunda kaldım

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
ben aldım da noldu kardeşim bi hevesle gittim 6s 64 gb aldım note 5 kullanıyodum sattım gittim 6s aldım ama pişman oldum samsungdaki gibi rahat değildim benim için yeni model 3310 dan farkı yoktu sadece 1 ay kullandım ne müzik atabildim nede resim sattım s7 edge aldım telefon bu dedim ya ama halaa aklımda note 5 kaldı nedense samsunga alıştım ben büyük ekranlı telefonlara bence heves bile etmesinler yeni zamlardan sonra bi araba parası verilmez ona ismine karşılaştırma videolarını çok izledim özellik ekran ram kamera olarak samsung çok çok önde kardeşim şahsi fikrim bunlar ama iphone alacagım diyen insada da samsung öneririm

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Iphone isletim sistemi stabil oldugu için tercih edilen sistem androud zaten hemen hemen her telefonda var

The Pancar

The Pancar

Üye
Bende biraz ios deneyimi yaşamak istiyorum bu zamana kadar android kullandım. Kenarda S7 var her şeyiyle dört dörtlük bir cihaz, pişman olmam umarım

vedat1966

vedat1966

Üye
Telefondan ve işletim sisteminden beklentilerin ve karşılayabilmesi bu sorulara cevap bulabildiğin telefonu ve sistemi al.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Şarj süresini merak edenler için. 7 plus

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve seco_can_can
erhan0090

erhan0090

Üye
ben derim nokıa 6 yi bekle

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bir süre internetten uzak kaldım. Sonunda 3500 e geçen çarşamba iphone 7 128 gb aldım. Telefona o kadar para verilir mi diyip laf sokmaya çalışanlar olmuş ama ellerindeki telefonların çoğu 1 yılı doldurmadan servis yüzü görüyor ve telefon perte çıkıyor. Valla ne diyim bende iosu kötülerdim hep ama kullandıktan tadını aldıktan sonra kötü bir sistem olduğunu düşünüp kötülediğim için pişman oldum. 3310 gibi diyenler olmuş. Evet, internet erişimi olmadığında bütün telefonlar 3310. İnternetsiz çok şey yapılamıyor artık. S7 edge e baktım onu alacaktım ama vazgeçtim. Yine servisi yüzünden. Kime sorduysam iphone u alırsan kafan rahat olur dediler servis bakımından. Bende paramı çöpe atmak istemediğim için iphone aldım. Kamerası çok çok iyi. Şarjı baya bi yetiyor. 8 saat kullanım süresi alıyorum rahat. Arada oyunda oynuyorum. (Nfs no limits). Bunun dışında saçma salak donup kasmalar yok. Sistemi çok iyi ve stabil. Kasasına hastayım zaten ben buradayım diyor. Note 4 ten sonra ekran biraz küçük geldi ama alıştım hemen. Taşıması kolay en azından. Bir tek kulaklığını pek beğenmedim. Sesi az geldi. Ondan önce beats audio kullanıyordum ondan galiba. Birde sağ kulaklıktan bazı müziklerde cızırtı geliyor titretiyor. Bu müzikleri internetten indirmiştim genelde kaliteli olmayanlarda oluyor. Çözemedim açıkcası. Fikri olan varsa söylesin. 2g den beri iphone hayalim vardı. Kısmet bu güneymiş. Hepinize teşekkür ederim. İphone la mutluyum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Bysnbad, sLeepLe, seco_can_can ve 1 kişi daha
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Arkadaşlar bir süre internetten uzak kaldım. Sonunda 3500 e geçen çarşamba iphone 7 128 gb aldım. Telefona o kadar para verilir mi diyip laf sokmaya çalışanlar olmuş ama ellerindeki telefonların çoğu 1 yılı doldurmadan servis yüzü görüyor ve telefon perte çıkıyor. Valla ne diyim bende iosu kötülerdim hep ama kullandıktan tadını aldıktan sonra kötü bir sistem olduğunu düşünüp kötülediğim için pişman oldum. 3310 gibi diyenler olmuş. Evet, internet erişimi olmadığında bütün telefonlar 3310. İnternetsiz çok şey yapılamıyor artık. S7 edge e baktım onu alacaktım ama vazgeçtim. Yine servisi yüzünden. Kime sorduysam iphone u alırsan kafan rahat olur dediler servis bakımından. Bende paramı çöpe atmak istemediğim için iphone aldım. Kamerası çok çok iyi. Şarjı baya bi yetiyor. 8 saat kullanım süresi alıyorum rahat. Arada oyunda oynuyorum. (Nfs no limits). Bunun dışında saçma salak donup kasmalar yok. Sistemi çok iyi ve stabil. Kasasına hastayım zaten ben buradayım diyor. Note 4 ten sonra ekran biraz küçük geldi ama alıştım hemen. Taşıması kolay en azından. Bir tek kulaklığını pek beğenmedim. Sesi az geldi. Ondan önce beats audio kullanıyordum ondan galiba. Birde sağ kulaklıktan bazı müziklerde cızırtı geliyor titretiyor. Bu müzikleri internetten indirmiştim genelde kaliteli olmayanlarda oluyor. Çözemedim açıkcası. Fikri olan varsa söylesin. 2g den beri iphone hayalim vardı. Kısmet bu güneymiş. Hepinize teşekkür ederim. İphone la mutluyum...

Memnun kalmana sevindim hocam hayırlı olsun güle güle kullanın :) fotoğrafıda beğendim bu arada :oke:

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Memnun kalmana sevindim hocam hayırlı olsun güle güle kullanın :) fotoğrafıda beğendim bu arada :oke:

Beğendiğinize sevindim hocam sağolun :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe

Üst Alt