Öneri Iphone 7 almayı düşünüyorum?

Sponsorlu Bağlantılar

MtFyN

Üye
Daha once hic iphone kullanmadim. Ben bir samsung kullanicisiyim. Iphone tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve FK5896

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Daha once hic iphone kullanmadim. Ben bir samsung kullanicisiyim. Iphone tavsiye ederim.
Yani artık androidden de samsungtan da sıkıldım. Yenilik benim için iyi olur. Ayrıca edge modellerinin tasarımı güzel olduğu halde nedense iphone un tasarımları daha çok hoşuma gidiyor. Altın gibi telefon.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: n000k
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Fiyat farkı çok yokmuş aralarında burda devreye ne istediğiniz girer. Ekran sorun değil demiştiniz hala öyleyse 7 öneririm. Note 4ten 7ye geçen arkadaşım var çok memnun oda oyun oynayan birisi

• Beğen
Tepkiler: FK5896
n000k

n000k

Üye
Bende Sony Z3 ten geçtim ip7 ye çokta memnunum. Android in hafıza şişirmesinden bıktım. Yenilik istiyordum. İyiki de geçmişim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve sLeepLe
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat farkı çok yokmuş aralarında burda devreye ne istediğiniz girer. Ekran sorun değil demiştiniz hala öyleyse 7 öneririm. Note 4ten 7ye geçen arkadaşım var çok memnun oda oyun oynayan birisi
Peki pilinden memnun mu note 4 ten sonra iyi gelmiş mi benim için sorarsanız sevinirim
Bende Sony Z3 ten geçtim ip7 ye çokta memnunum. Android in hafıza şişirmesinden bıktım. Yenilik istiyordum. İyiki de geçmişim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Peki pilinden memnun musun? Kaç saat ekran süresi aldığını yazabilir misin?

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Peki pilinden memnun mu note 4 ten sonra iyi gelmiş mi benim için sorarsanız sevinirim

Peki pilinden memnun musun? Kaç saat ekran süresi aldığını yazabilir misin?

Pilinden memnun arkadaşım günü çıkarıyor sorun yaşamadı hiç

• Beğen
Tepkiler: FK5896
djdeycan

djdeycan

Üye
Arkadaşım bence Plus modellerinden birini al bataryaları daha büyük daha uzun süre kullanım olanağı var 1 aydır 256 lık iphone 7 plus kullanıyorum 6s plustan tek farkı home tuşu içinde koydukları taptic engine (bu velet çok güzel his veriyo agalar anlatılmaz yaşanır) birde bu çift kamera muhabetiyle çekebilceğin portre modundaki fotoğraflar instagram şenlendi yani onun dışında bi bokta yok cihazda paran varsa 7plus al yada okadar çıkamazsan 6splus alırsanda kafadan 3 sene daha götürür seni

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
The Pancar

The Pancar

Üye
@FK5896 Bende beğeniyorum ama anten çizgileri işi bozuyor. S7 daha premium hisstettiriyor bana. Zam yolda ona göre :)

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
kadikoy

kadikoy

Üye
'enayi değilsen,
akıllıysan,
araştırmacıysan,
meraklıysan,
tedbirliysen,
parçası ucuz ve programı en çok olan telefon modelinden al.' dedi emekli amcamız.bende tavsiyesine uydum.

The Pancar

The Pancar

Üye
@kadikoy Ne aldın ?

Kingmortall

Kingmortall

Üye
herkez yorum yapmış bende yapayım bari note 5 telefonumu satıp gittim 6s aldım ancak 1 hafta dayanabildim 1 ekranı küçük 2 çok kapalı bi işletim sisemi adroideki gibi özgürce gezemiyosun kendi açımdan konuşuyorum 3310 dan farkı yoktu benim için dayanamadım yine samsunga androide geri döndüm s7 edge ile dünya varmıs dedim alacaksan da plus öneririm

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Uzun bir süre düşünme fırsatım oldu. 6s plus ve iphone 7 arasında kaldım. Özellikle bugün kar yağarken selfie çekmek istediğimde şuanki telefonumun su geçirmezlik özelliği olmadığı için tadını çıkaramadım bile.
Iphone 7 hakkında hala kararlı değilim aslında 6s plusta alsam 7 de alsam 128 gb olcak. Apple'nın sitesinden baktığımda arada 100 lira gibi bir fark var.
Öncelikle merak ettiğim şey home tuşu değişti. Daha önce inceledim kötü değildi, beğendim. Ancak iphone 7 ilk çıktığı zamanlar home tuşunun arızalandığını, ekrana uyarı geldiğini söyleyen haberler gördüm. Birde eldivenle kullanılmıyormuş.
asistive touch diye bir şey gerçi ama ekran eldivenle kullanılabiliyor mu bilmiyorum.
Ikinci merak ettiğim şey pil süresi. Benim için çok önemli. Çünkü oyun oynamayı çok seviyorum. Iphone 7 kullananlar kaç saat ekran süresi aldıklarını söylerse memnun olurum. Şuan note 4 kullanıyorum normal kullanımda 3 4 saati zor görüyorum. Oyun oynadığımda vasat zaten.

Birde alcaksan hep s serisi al diyorlar? Sizin düşünceniz nelerdir?

Iphone 7 su geçirmez ama firma garanti vermiyor. Ben sadece yağmurlu ya da karlı havalarda kullanırım alıp öyle suya batırmam. Belki yazları havuzda falan kullanırım ( suya daldırmamam ) sorun yaşar mıyım?

Iphone 6s plus 2 3 yıl rahat götürür, o zaman çıkan oyunları bile kasmadan oynarsın diyenler var. Mesela ben note 4 ü nisan 2015 te aldım. Şuan bazı oyunlarda hafif kasabiliyor. Ben bunu istemiyorum işte. Yağ gibi akması lazım bu benim için çok ama çok ÖNEMLİ..Ama şöyle bir şey düşünüyorum. Iphone 6s ile 6s plus'ın işlemcisi aynı. Ama ekran özellikleri farklı. Yani 6s e göre daha kısa ömürlü olmaz mı? Çünkü 6s 720p, plus 1080p. Haliyle işlemciyi daha çok yorar.

Iphone 6s plus'ın pili daha büyük olduğu için pili daha iyi gider diyorlar. Arada çok uçurum fark olur mu?

Note 4'ün ekranı 5.7 inch 7 ise 4.7. Büyük ekrana alıştım aslında. Çok garipser miyim bilmiyorum. Ayrıca note 4 5.7 inch olmasına rağmen 5.5 inch iphone 6s plustan daha küçük. Taşımasıda biraz zor oluyor aslında.

Aslında 7 plus almak isterdim ama o kadar param çıkacağını sanmıyorum. Şuanki paramın üstüne 200-300 nasıl eklicem onu bile düşünüyorum. Şimdi diyeceksiniz sen beyinsiz misin diye?
Haklısınızda zengin biri değilim sonuçta. Ama ben bu telefonu alıp 1 yıl sonra satmak için almıyorum. Gittiği yere kadar.. 4 5 yıl en az. Satsamda diğer telefonlar gibi fiyatı hemen düşmüyorda.
Aslında s7 edge bile direk alabilirim, sony alabilirim ya da diğer markaları üstünede param kalır ama servisleri berbat biliyorum.. samsung özellikle, imkanım olsa bütün servislerini patlatırım. Bu kadar dandik insanları nasılda seçip bir araya toplamaya çalışmışlar anlamıyorum. O yüzden alınca kafam rahat etsin istiyorum.

Çok soru sordum farkındayım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu tür kararlarımı bu güzel siteden aldığım tavsiye ve önerilerle veriyorum [emoji4]

Iphone 7 alacağına,
İnternetten Iphone 7 almak yerine parasıyla yapabileceğiniz seyler.. diye videolar var bakmanı öneririm :)
Yada acele etme 2017 yılındayız henüz yeni telefonlar hepsi çıkmadı. Bekle derim..

The Pancar

The Pancar

Üye
@Muhammed CR7 Çıkmadı ama çıkacak telefonların da fiyatı belli 3000 den aşağı zor telefon çıkar he çıkarsa da şuan ki telefonların fiyatı ucuzlar.

mugumrah

Üye
biraz daha bekle iphone 7s al....

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Evet ama madem öyle bi telefon bakıyon bana sorarsan sabret derim. Ve alacaksan ozaman benim gibi, almışken 1 kere alcan tam alcan :)
Mesela 3g görüntülü konuşma samsung dışında çoğu telefonda yok. anca uygulamalar ile görüntülü ararsın. Ama samsung telefonların kendisinde var.
istersen s8 Note 4 veya illede Iphone diyosan Iphone 8 i bekle derim. Yinede sen bilirsin ben öneri yaptım sadece..

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Galaxy S8'i bekleyin (Bombaa) gibi geliyor :kop2:
s7 kullanıyorum bu arada androiddeki rahatlık iphonede yok bnce haa çok beğendiysen 7 plusu al

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7 ve Kingmortall
seco_can_can

seco_can_can

Üye
çok telefon alıp satan biri olarak söylüyorum samsung sanki aya çıkarıyor içinde okadar özellik var deniliyor ya veya android özgür ya ios tan sanki matah bi durum yaratıyor full kapasite kim kullanıyor kalemi vs iphone hem sade çok basit kullanımı var elinizdekinin telefon olduğunu hatırlatıyor ama örneğin note 5 alınca bilgisayar görevi yükleniyor makinaya kötü demiyorum yanlış anlaşılma olmasın ama telefon olarak kullanıcaksanız iphone :D

djdeycan

djdeycan

Üye
çok telefon alıp satan biri olarak söylüyorum samsung sanki aya çıkarıyor içinde okadar özellik var deniliyor ya veya android özgür ya ios tan sanki matah bi durum yaratıyor fu ll kapasite kim kullanıyor kalemi vs iphone hem sade çok basit kullanımı var elinizdekinin telefon olduğunu hatırlatıyor ama örneğin note 5 alınca bilgisayar görevi yükleniyor makinaya kötü demiyorum yanlış anlaşılma olmasın ama telefon olarak kullanıcaksanız iphone :D

Aynen katılıyorum 6-7 sene android kullandıktan sonra iphone a geçtim apple kapalı sistem abi diyen androidçilerin o telefona ulaşamadıkları ve daha iyi olduklarını bildikleri için dediklerini anladım çünkü ozamanlar benimde param yoktu ve son yıllarda ios sisteminin daha stabil olduğunu ve kullanışlılık olarak çok daha iyi olduğunu fark ettim bunu kimse inkar etmesin android artık cortlamaya başladı bilgisayar gibi donanım elemanlarıyla zar zor çalışıyor IOS yazılımında eskisine nazaran androidden daha çok telefona hakimsiniz ve 3.parti yazılım yüklemenize gerek kalmamakta ve telefonu açıp kapatınca ayarlar geri gelmemekte benim samimiyetime güvenin eyvallah android yeri bi farklı costum Rom olayı hatarla uğraşıp haftada bir makineyi çokertmekte güzeldi ama ios deneyimini yaşamadan konuşmayalım bence ezbere

• Beğen
Tepkiler: FK5896, Kingmortall, sLeepLe ve 1 kişi daha
Bülent872

Bülent872

Üye
Şahin al

djdeycan

djdeycan

Üye
Üstteki yazdığım yazıyı iptal edelim bugun baktım ve 4,400 e aldığım telefon 5.500 olmuş ülkeyi kapatıp gidelim şahin olur ev olur arsa olur herşey olur bu saatten sonra agalar telefon filan almayın gm5plus candır heyecandır boşverin bu paralar verilmez ya

• Beğen

Üst Alt