Öneri İphone 6s kasma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
İphone 6s kasma sorunu
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bi sorunum olucaktı.. Telefonunun ekranındaki aşşağıdaki şeyi yukarı doğru kaydırınca, internette dolaşırken aşşağı yukarı kaydırınca ufak kasmalar oluyor. 9.2 nin hataları mı bilmiyorum ama sizdede oluyor mu bu ufak kasmalar. Yani bu telefonda böyle kasmaların olmaması lazım.

byAndroid

byAndroid

Üye
Doluşun androidciler iphone kastı [emoji13]

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61, nanotex, Koradam ve 1 kişi daha
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Ben henüz karşılaşmadım. Hem 5S'te hem 6S'te

ulaskral52

Üye
6s kullanıyorum birkez donup kasmadı belki güncellemeden kaynaklı olabilir sıkıntı etme.

theeternal

theeternal

Üye
6s kasmaz ya

3onur5

3onur5

Üye
konu neye dönüşmüş ya :D bende 6 kullanıyorum ama kasma olmadı hiç

seco_can_can

seco_can_can

Üye
maxicep de yardım dan çok makara yapılıyor iphone 6s 9.3 betadayım su gibi akıyor cihaz samsungculara selam olsun...

• Beğen
Tepkiler: romedon, iphonedoocu, theeternal ve 1 kişi daha
yasin213

yasin213

Üye
9.3'e güncelle. Henüz beta aşamasında ama kullanıcı yorumları olumlu.
Toplanın androidci kardeşler özellikle Samsung kullanıcıları :D
Her işletim sistemi zorlanabilir takma düzelir belki belki de baltalama güncellemesi gelmiştir
iOS 11'e kadar destek alacağını düşünüyorum. Baltalamak için erken :D

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Konuyla alakası olmayan gereksiz mesajlar yazmayınız. :polis:

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu ve seco_can_can
OPYBOBS

OPYBOBS

Üye
Fazla doluysa böyle bir sıkıntı oluşmuş olabilir. Belki sekmelerin yoğunluğundandır.

Emre

Üye
demeki tek kasan Android değilmiş.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Kasma Derken Titreme mi Yoksa Telefon Donuyor veya Yavaş İşlem mi Yapıyor ? Bende Mesela Mesaj Yazarken AssistiveTouch İle Kilitlemek İstediğimde Bazen AssistiveTouch Titreyerek Geliyor ve Kilitle Deyince Titreyerek Geri Küçülüyor. Eğer Sorun Bu İse Korkulacak Bişey Yok. iOS 9'un Genel Sorunu.

OPYBOBS

OPYBOBS

Üye
Kasma Derken Titreme mi Yoksa Telefon Donuyor veya Yavaş İşlem mi Yapıyor ? Bende Mesela Mesaj Yazarken AssistiveTouch İle Kilitlemek İstediğimde Bazen AssistiveTouch Titreyerek Geliyor ve Kilitle Deyince Titreyerek Geri Küçülüyor. Eğer Sorun Bu İse Korkulacak Bişey Yok. iOS 9'un Genel Sorunu.
Sanırım sadece 9.2'nin sorunu. Bende dün JB'li 9.0.2'den 9.2.1'e güncelledim. Bahsettiğin titreyerek gelme bende de oluyor.

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konu kapatılabilir. Sorun 9.2 imiş. Küçük güncellemeler ile düzeldi hiç bi sıkıntısı yok şuan. Telefondaki tek kasma aşşağıdaki şeyi yukarın kaydırınca cok ufak bi takılma oluyodu ama düzeldi. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Konuyla alakası olmayan gereksiz mesajlar yazmayınız. :polis:
Konu kapatılabilir teşekkürler.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaşlar konu kapatılabilir. Sorun 9.2 imiş. Küçük güncellemeler ile düzeldi hiç bi sıkıntısı yok şuan. Telefondaki tek kasma aşşağıdaki şeyi yukarın kaydırınca cok ufak bi takılma oluyodu ama düzeldi. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Konu kapatılabilir teşekkürler.
:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt