Telefon Tavsiyesi Iphone 6, Note 4, Galaxy S6, LG G3 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxxalperxxx

Üye
iPhone'un kamerasını beğenmiyor olabilirsiniz ama bu en gerçekçi renk tonları ve kontrastın iSight kamerada bulunduğu gerçeğini değiştirmez.
:D bak aslan parcasi son birsey yaziyorum.Insanlarin zihniyetlerini kirmak tas kirmaktan zordur.Soyle dusun bir ekran kagit yada herhangi baski yapilabilen yuzey simdi 8milyon pikselemi baski daha iyi olur yoksal 21milyon piksellemi.
"Gercekci renk kontrast demissin"ya G4 renk spektrum sensoru en iyi cevaptir.

PriZm

PriZm

Üye
:D bak aslan parcasi son birsey yaziyorum.Insanlarin zihniyetlerini kirmak tas kirmaktan zordur.Soyle dusun bir ekran kagit yada herhangi baski yapilabilen yuzey simdi 8milyon pikselemi baski daha iyi olur yoksal 21milyon piksellemi.

Bana aslan parçası diyebileceğin yaşta olduğunu düşünmüyorum. Bu tavırdan vazgeçmeni tavsiye ederim aksi takdirde forumda fazla uzun süre takılamazsın.

2. Olarak git ikisinide karşılaştır bakalım. Adobe RGB çizelgesi üzerinde halen daha en gerçekçi renk ve kontrast tonlarını yansıtan iSight kameradır.

Senin bahsettiğin pixel olayının ise renk ve kontrast ile gram alakası yok.

xxxalperxxx

Üye
Bana aslan parçası diyebileceğin yaşta olduğunu düşünmüyorum. Bu tavırdan vazgeçmeni tavsiye ederim aksi takdirde forumda fazla uzun süre takılamazsın.

2. Olarak git ikisinide karşılaştır bakalım. Adobe RGB çizelgesi üzerinde halen daha en gerçekçi renk ve kontrast tonlarını yansıtan iSight kameradır.

Senin bahsettiğin pixel olayının ise renk ve kontrast ile gram alakası yok.
Kendini kendir.2700tl nin acisi bu sanirim.Benim burada takilip takilmama cahil kendini bilmez insanlarin etkisi olacagini sanmiyorum.Testlerde benchlerde birebir kiyaslamalarda performans ve yazilimda cesitlilikte serviste memnuniyette fiyat/performansta s6 ve g4 darmaduman tabiriyle iphone yi tokatliyor.Sen adobe pdf cdf rgb devam et nigdeye...

Luck Star

Luck Star

Üye
Konu komediye dönmüş :D konu sahibine tavsiyem ne alırsa alsin İPhone almasin. Bunu iphone 6 kullanan söylüyor kulak versen iyi olur :)

• Beğen
Tepkiler: kedi006
PriZm

PriZm

Üye
Senin troll olduğunu düşünmüyorum değil açıkçası. Bilmeden Adobe RGB standardını pdf ile falan söylediğine göre burda asıl cahil belli oluyor gibi.

2700 tl falan değil 2000 tl ye aldığım Note 4'ü kullanıyorum. Ancak senin bu çocuksu tavrına "acısammı" bilemedim.

Benchmarklara gelince;

Antutu gibi satılmış benchmarkları kaideye alman bile bu konularda "noob" olduğunun bir göstergesi. Kaldıki, iPhone yarı yarıya daha düşük puan alsa bile Native çalışan bir sistemi oldupu için S6 isterse 80K alsın yinede iPhone kadar stabil çalışmayacaktır. Android halen daha java üstünde çalışıyor, bilmiyorsan ekleyeyim.

Servismi? Sakın bana LG yada Samsung servislerinin Apple'ın servislerinden iyi olduğunu söyleme ibret olsun diye o mesajı imzama eklerim.

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka ve 0343434

xxxalperxxx

Üye
Senin troll olduğunu düşünmüyorum değil açıkçası. Bilmeden Adobe RGB standardını pdf ile falan söylediğine göre burda asıl cahil belli oluyor gibi.

2700 tl falan değil 2000 tl ye aldığım Note 4'ü kullanıyorum. Ancak senin bu çocuksu tavrına "acısammı" bilemedim.

Benchmarklara gelince;

Antutu gibi satılmış benchmarkları kaideye alman bile bu konularda "noob" olduğunun bir göstergesi. Kaldıki, iPhone yarı yarıya daha düşük puan alsa bile Native çalışan bir sistemi oldupu için S6 isterse 80K alsın yinede iPhone kadar stabil çalışmayacaktır. Android halen daha java üstünde çalışıyor, bilmiyorsan ekleyeyim.

Servismi? Sakın bana LG yada Samsung servislerinin Apple'ın servislerinden iyi olduğunu söyleme ibret olsun diye o mesajı imzama eklerim.
Ne derler etme coluk cocukla muhabbet ver eline cikolata gofret.O kadar sey yazmissin bos yazmissin.Sana tavsiye park burada degil git otede oyna.

Hodor

Üye
Kendini kendir.2700tl nin acisi bu sanirim.Benim burada takilip takilmama cahil kendini bilmez insanlarin etkisi olacagini sanmiyorum.Testlerde benchlerde birebir kiyaslamalarda performans ve yazilimda cesitlilikte serviste memnuniyette fiyat/performansta s6 ve g4 darmaduman tabiriyle iphone yi tokatliyor.Sen adobe pdf cdf rgb devam et nigdeye...

Kadeş boşver bunları lamiya al sende bence ifon u boşver zaten ifon falan antutuda hertürlü tokatlıyor diskavri bile geçiyor ifon 5-5s i antutu takma al lamiya java oyunlarda daha güzel oluyor nova 3 falan boyutları da baya küçük bence lamiya al ama androidde alınabilir bak şimdi 640xl çıktı ona bak.. :yuru

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
PriZm

PriZm

Üye
Boş yazdıysam o zaman o boş yazdıklarımın yanlış olduğunu belirtecek kanıt göster. Ama yok gösteremezsin. :)

Arkadaşlar yöneticiler mesajları silmeden önce ibret olsun diye arkadaşın yazdıklarına son bir kez bakın derim.

xxxalperxxx

Üye
Boş yazdıysam o zaman o boş yazdıklarımın yanlış olduğunu belirtecek kanıt göster. Ama yok gösteremezsin. :)

Arkadaşlar yöneticiler mesajları silmeden önce ibret olsun diye arkadaşın yazdıklarına son bir kez bakın derim.
Gosterirsem forumu terk edecekmisin oyle camur at izi kalsinla olmqz bu isler

CsWqIve34

Üye
bence aslan cevap Z3+ Z4 te G4 nedirki

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kadeş boşver bunları lamiya al sende bence ifon u boşver zaten ifon falan antutuda hertürlü tokatlıyor diskavri bile geçiyor ifon 5-5s i antutu takma al lamiya java oyunlarda daha güzel oluyor nova 3 falan boyutları da baya küçük bence lamiya al ama androidde alınabilir bak şimdi 640xl çıktı ona bak.. :yuru
Bill samsung ile gönderildi yazıyor? :(

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~

CsWqIve34

Üye
Arkadaşlar, öğretmenim için 4 yıl civarı dayanabilecek, fazla büyük olmayacak, hafıza sıkıntısı yaşatmayacak, güzel fotoğraf çekebilecek bir telefon lazım. Ve şarjı uzun giden.
Ben Iphone 6 yazdım çünkü Iphone 6 Plus büyük ve büyük istemiyor. Biliyorsunuz vergilerle çok zam gelecek. O yüzden hiç 6S'i beklemesi gerektiğini düşünmüyorum. 3 milyara yakın parayla telefon almayı düşünmüyor. Son zamanlarda zam geliyor sürekli, bilirsiniz : ? Zaten Iphone 6 onu güncellemelerle 4 yıl rahat ettirebilir bence. Benim gönlüm Iphone 6'dan yana. :p Ama hafıza konusu var Iphone'da. MicroSD olsaydı iş daha ucuz olabilirdi :bablik:
Telefoncu bir arkadaşı ona sürekli Galaxy S6'yı övmüş. Onu da araştırmamı istedi. Ben 4 yıl S6'nın gidebileceğini düşünmüyorum. O zamana S10 çıkar S6 unutulur gider zaten. Iphone bu açıdan daha iyi görünüyor. Sürekli güncelleme gelecektir. Sizin düşünceniz? :tebessüm:
LG G3 son zamanların gözde telefonu. Hem G2 kullanan arkadaş 4 yıl rahat idare edebileceğini söylemişti. G3 de rahat gidebilir sanırım? :evet: LG zaten eski telefonuydu. Benim pek bilgim olduğu söylenemez LG hakkında. Ama G3'ü ben de sevip öneriyorum. Kullanan arkadaşlar ne düşünüyorlar acaba? :P:
Benim gönlümden geçen bir de Note 4 var. Note 3-4 onu rahat 4 yıl idare eder gibi ne dersiniz? Hem çok sevdiğim bir telefon. Güncelleme konusunda Note 2 sıkıntı çekiyor galiba :zong: Ama güncelleme olmadan da idare edebilecek biri. Hem matematik öğretmeni olduğu için telefonda sayı falan çizerken kalemin kullanışlı olacağını düşünmüştüm. Sizce de bir Note 4 de güzel olmaz mı?

Dediğim gibi dediklerim ona göre büyük. Kullandığı LG benim Iphone 5 kadar neredeyse. Biraz daha uzun ve geniş. :p Bu 4 gözde telefondan hangisini önerirsiniz? Hız konusunda, kamera konusunda, hafıza konusunda, 3G açık kalırsa şarj konusunda, çizim konusunda, aşırı büyük olmadan önerebileceğiniz başka telefon var mı :bilmm Yoksa bu saydıklarımdan herhangi birine harika telefon! :worshippy: der misiniz? :gul:
Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler :bigstar: (Bütçe 2500 ü aşmasa güzel olur önereceğiniz varsa :oke:)
Abi z3+ alsin 1-2 ay bekliyosa z4 alsin daha z4 turkiyeye gelmedi zaten z serisi yilda bir tel cikariyor ve ben sony den cok memnunum dunyanin en iyi kamerasi +en uzun satz siresi

PriZm

PriZm

Üye
Hey Allahım bu forum nasıl bu seviyelere geldi..

• Beğen
Tepkiler: CsWqIve34
SHS

SHS

Üye
Üyemiz ihtiyaç duyduğundan fazlasını öğrenmiştir umarız artık daha kolay kararını verir :locked:

• Beğen
Tepkiler: kedi006, Death Punch, ~N.A.W.Y~ ve 1 kişi daha
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt