Öneri Iphone 6 kullanicilari

Sponsorlu Bağlantılar

ghkaon

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 6 kullanicilari
merhaba arkadaslar iphone6 almayi planliyorum. kullanicilari deneyimlerini paylasabilir mi sarj suresi vs. bilgi verenlere simdiden Teşekkürler

sacid589

sacid589

Üye
Bildiğin iPhone 5s den 1gram fark yok :apple:

ghkaon

Üye
    Konu Sahibi
sarji nasıl gidiyor normal kullanımda

alical33

alical33

Üye
ben bi süre kullandım şatjı beni tatmin etmedi sürekli whatsapp da yazışırım gün boyu 3g hep açık arada clash of clans oynarım ara sırada internete girerim akşamı çıkarmadığı oluyordu şimdi 6+ var aynı işlemleri yapıyorum akşama %30 civarı şarjım kalıyor ekran boyutu sorun olmazsa şarj için bence plus al

AtalayAlperen16

AtalayAlperen16

Üye
64bit dikkatini çekerim :)

ghkaon

Üye
    Konu Sahibi
ben bi süre kullandım şatjı beni tatmin etmedi sürekli whatsapp da yazışırım gün boyu 3g hep açık arada clash of clans oynarım ara sırada internete girerim akşamı çıkarmadığı oluyordu şimdi 6+ var aynı işlemleri yapıyorum akşama %30 civarı şarjım kalıyor ekran boyutu sorun olmazsa şarj için bence plus al

hocam sağol yorumun için ekran boyutu büyük geliyor kullanımımda sıkıntı yaratır. bütçemide aşıyor plus :)

alical33

alical33

Üye
H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
3 senelik galaxy s3 ve 1 haftalık iPhone 6 kullanıcısı olarak şarjı bana göre tatminkâr geldi. S3 de günlük kullanımım ekran otomatik parlaklıkta 3G hep açık Günboyu sosyal siteler , forum siteleri,mail senkrazisyonu , belki bi 10-15 dakika oyun 4 saat civarı ekran Görüntüsü alıyordum. Aynı işlemleri iPhone 6 ile yapıyorum şimdi 6/5 saat ekran süresi aldığım oldu ve şarjın bu durumu bana göre gayet tatminkâr ; kaldiki diğer iPhone 6 Kullanıcıları 8.2 sürümünde batarya performansının düştüğünden yakınıyorlar ama bana hiç öyle gelmiyor :ehe :ehe ve denildiğine göre 8.3 sürümünde batarya daha iyi olacakmış :oke:

• Beğen
Tepkiler: ghkaon