Yardım İphone 6 alıcam

Sponsorlu Bağlantılar

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
İphone 6 alıcam
Arkadaşlar birkaç hafta sonra İphone 6 alıcam fakat en uygun şekilde nasıl alırım? Mesela Turkcelde aylık 280 liraya İphone 6 + 1000 dk + 1000 sms + 4 gb net var.( 12 aylık kontrat) Bu sizce nasıl? Veya sizin önerebilceğiniz başka yollar var mı?

Serhan

Serhan

Üye
valla Turkcell paketlerini bilemem size uygunmu ama
280x12= 3360 TL.
Paket ile birlikte çok fazla.
Kaç gb ?

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
valla Turkcell paketlerini bilemem size uygunmu ama
280x12= 3360 TL.
Paket ile birlikte çok fazla.
Kaç gb ?

16 gb.

Bende biliyorum pahalı ama başka çare yokki. Zaten telefonun ücretinin yarısını nakit vericem. Zaten öldürseler evkurdan falan almam.:bann:

darkmaster

darkmaster

Üye
apple store dan satın alın. en azından direkt olarak muhattabınız apple store olur.

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
apple store dan satın alın. en azından direkt olarak muhattabınız apple store olur.
Apple store taksit yapsa alacağım ilk yer orası olur zaten. Ama bilkom garantili ürünlerde Apple store garanti kapsamına giriyor diye biliyorum.

darkmaster

darkmaster

Üye
garanti konusunda o kadar bilgili değilim, ancak türkcell den alınan cihazı arıza durumunda ilk olarak türkcell e götürmek gibi şartları varmıdır bir incelemek gerekiyor.

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Media markt taksit yapıyor gibisinden bişey duydum. Bu doğrumu yoksa banka kredisinde mi yardımcı oluyorlar?
Updullah rose

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
efsane2bin6

efsane2bin6

Üye
Hocam pupa dan al. Yoksa öyle operatörler çok fiyat söylüyorlar.

efsane2bin6

efsane2bin6

Üye
En son Store deki fiyat üzerinden taksit yapıyorlardı.

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
En son Store deki fiyat üzerinden taksit yapıyorlardı.

Eğer pupa taksitlendirme yapıyorsa kesinlikle ordan alırım. Peki kaç taksit yaptıklarıyla ilgili bilgin varmı bro? 9 olsun yeter zaten bana
Şimdi internet sitelerinden baktım pupa taksit yapmıyormuş:dry:

serseri_91

Üye
Bende Turkcell'den aldım 109 *24 ay 2640 liraya geldi cihaz zaten 2500 lira peşin 140 lira fark var 2 yıl için oda normal sende 12 taksit al başka yerle uğraşma derim

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Bende Turkcell'den aldım 109 *24 ay 2640 liraya geldi cihaz zaten 2500 lira peşin 140 lira fark var 2 yıl için oda normal sende 12 taksit al başka yerle uğraşma derim
Yanında hangi paketi aldın peki? 2640 lira iyi fakat sen zam gelmeden önce aldın sanırım

serseri_91

Üye
Cihaz 109 lira 1000 dakika 1000 mesaj 4gb internet 178 lira toplam

serseri_91

Üye
Suan 181 lira ayni tarife

Üst Alt