Iphone 5s yardım

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5s yardım
Arkadaşlar benim bir arkadaşım 5s kullanıyor iş yerinde dün telefona guncelleme gelmiş onu yapmış ve telefon kitlenmiş ve etkinleştirme içinde iphone Apple kimliği istiyor ama yapamıyor nadıl etkinleştirebilir biraz ben baktımda hesap kilitlenmiş

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Arkadaşlar benim bir arkadaşım 5s kullanıyor iş yerinde dün telefona guncelleme gelmiş onu yapmış ve telefon kitlenmiş ve etkinleştirme içinde iphone Apple kimliği istiyor ama yapamıyor nadıl etkinleştirebilir biraz ben baktımda hesap kilitlenmiş

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba Hasan.
Web sitesindeki şu adımları denediniz mi?

Apple Kimliğiniz kilitlendiyse

Siz veya bir başkası parolanızı, güvenlik sorularınızı veya diğer hesap bilgilerinizi birçok kez yanlış girerse Apple Kimliğiniz güvenliğinizi korumak için otomatik olarak kilitlenir ve herhangi bir Apple servisine giriş yapamazsınız. Kimliğinizi doğruladıktan sonra Apple Kimliğinizin kilidini açabilirsiniz.

Apple Kimliğiniz güvenlik nedenleriyle kilitlendiyse aşağıdaki uyarılardan birini görebilirsiniz:

• “Bu Apple Kimliği güvenlik nedenlerinden dolayı etkisizleştirildi”
  • "Güvenlik nedeniyle hesabınız devre dışı bırakıldığı için giriş yapamıyorsunuz"
  • "Bu Apple kimliği güvenlik nedenlerinden dolayı kilitlendi"
Bu uyarılardan birini gördüğünüzde, hesabınızın kilidini mevcut parolanızla açmak veya için sayfasına gidebilirsiniz. Hesabınızın kilidini açmak için birden çok kez başarısız deneme yaparsanız Apple Kimliğiniz kilitli kalır ve ertesi gün yeniden deneyebilirsiniz.

kullanıyorsanız, kurtarma anahtarınız ile güvenilir bir aygıt kullanmanız gerekir. kullanıyorsanız Apple Kimliğinizin kilidini açmak için güvenilir bir aygıtınızın veya güvenilir bir telefon numaranızın olması gerekir.

Yukarıdaki uyarılardan farklı bir ileti görüyorsanız ve parolanızı sıfırlayamıyorsanız .

Daha fazla bilgi
, iCloud ayarlarınızda ve Apple Kimliğinizle giriş yaptığınız tüm Apple servislerinde parolanızı güncellemeniz gerekebilir. ve Apple Kimliğini nerede kullanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.