Öneri İphone 5S için Şarj Aleti

ersncak42

Üye
    Konu Sahibi
İyi akşamlar.İphone 5s telefonumu ttec marka şarj aleti ile şarj ediyordum artık sorun çıkarmaya başladı bazen ediyor bazen etmiyor bazen çok yavaş ediyor ısınıyor vs. Yeni şarj aleti alayım diyorum bu linktekini buldum ama gerçekten orjinal mi fiyatı ucuz gibime geldi alınır mı ya da sizin önereceğiniz şarj cihazı nedir

• Beğen
Tepkiler: fatihmentes
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Apple Resmi Sitesinden Original Ürün temin edebilirsiniz. Diğer sitelerdeki Ürünlerin Original Ürün olduklarını sanmıyorum.

fatihmentes

fatihmentes

Üye
Orjinal ürün o fiyata olmaz. Sadece kablosu bile 300 liraya olanı var. Gerisini sen düşün

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bir metrelik kabloya 150 TL yazmışlar. Apple soyguncudan başka birşey değil. Sen git başka marka şarj aleti al ucuza işini görür. Zaten telefonun çok eski.

• Beğen
Tepkiler: fatihmentes
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Nokia olur , general mobile olur , samsung olur böyle firmalardan 5v 2amper şarj aleti beğen. Sıradan bir lighting kablo al tamamdır. Ben öyle kullanıyorum daha hızlı şarj oluyor. Nokia telefonumun adaptörüne bağlıyorum miss

• Beğen
Tepkiler: fatihmentes ve arslan3332

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt