Iphone 5s Alacağım Yardımınıza Ihtiyacım Var.

Sponsorlu Bağlantılar

Red_Night

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5s Alacağım Yardımınıza Ihtiyacım Var.
Merhaba arkadaşlar. Yurt dışından bir arkadaşım 2 güne kadar 5s alacak bana ve pasaporta işletecek. Yalnız bazı endişelerim var. Türkiye'de çalışır mı çalışmaz mı? bir kod meselesi falan okudum nette gezerken. Daha önce hiç iphone kullanmadım. Alım sırasında Türkiye'de kullanmam için dikkat etmesi gerek hususlar nelerdir? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler.

istisna97

istisna97

Üye
Kayıt ettirisen sıkıntı olmaz ama arkadaşına söyle sim kilitsiz olanını alsın

• Beğen
Tepkiler: Red_Night

Red_Night

Üye
    Konu Sahibi
İlginize teşekkür ederim. Birde model kodu meselesi varmış o fark eder mi? Hangi kodu alacağı

istisna97

istisna97

Üye
Büyük ihtimalle biri 4g dir biri değildir bi sorsun orda yanlış ilgi vermeyeyim

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Direk apple store'dan alsın. Kod falan yoktu. Ben İngiltere'deyim. Yoktu kod falan yani. Hafta sonu yine apple store gidebilirim.

Red_Night

Üye
    Konu Sahibi
Dubaiden bir teknoloji mağazından alacakmış. Başka dikkat etmesi gereken hususlar mı?

nokıa_6220

Üye
Dubai ürünleri çakma diye biliiyorum. bunlar gerçek iphone değil.

Red_Night

Üye
    Konu Sahibi
ilginize teşekkürler arkadaşlar dün akşam almış pazartesi gelecek umarım bi problemle karşılaşmayız.

Symbianize

Symbianize

Üye
Simkilitsiz almışsa kaydettirip kullanabilirsiniz simkilitli ise gevey kullanmak zorundasınız hayırlı olsun

Red_Night

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim. Cuma günü itibariyle telefonum geldi. Hattımı kestirip taktım herşey yolunda süper bir telefon. Bugün yarında pasaportuna işleteceğiz arkadaşın.

Üst Alt