iPhone 5in Gerçek Farkı Ne

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iPhone 5in Gerçek Farkı Ne
Çift çekirdek işlemci ve yeni özellikler bir yana, iPhone 5′in asıl sürprizi başka yerde gizli…
Yeni çıkan iPhone 4′lerden bir tane edinmek istiyorsanız, biraz pişman olabilirsiniz. Engadget’ın haberine göre; Apple yepyeni bir tasarım ve içerikle yeni iPhone 5′i yaz sıcağına yetiştirmeye çalışıyor.

Engadget’ın “çok doğru kaynaklar” dediği kaynaklara göre, bu ayın başlarında CES 2011′de tanıtılan çift çekirdekli işlemciler iPhone 5′in içerisine de girecek. CES’te gösterilen A5 CPU’nun çok çekirdekli bir ARM Cortex A9 çip seti olması bekleniyor.

Asıl heyecan verici gelişme ise tasarımda yaşanacak. Yeni çipleriyle beraber iPhone’un yalnızca içinin değil dış tasarımının da büyük bir değişime uğraması beklenenler arasında. Yani iPhone 3′ten iPhone 4′e geçişte gördüğümüz rötuşlardan çok daha fazlasını, iPhone 5′te göreceğiz.

Kısacası Apple, iPhone 4′le yaşadığı sorunların hiçbirini tekrardan yaşamak istemiyor gibi görünüyor. Bakalım bu kez başarabilecek mi?

• Beğen
Tepkiler: palaska2525 ve Samsunspor

atakax

atakax

Üye
sanmıyorum tasarımın değişeceğini ama göreceğiz haziranda

pis_katil

Üye
iphone4 ün tasarımı güzel ve daha yüzü eskimedi. neden değiştirsinler ki?

SpeciaL@

SpeciaL@

Üye
vayy çift çekirdek ha :) süper olcak desenize.

burakik

Üye
ya iphone 4 zaten hızlı bi cihaz. çift çekirdeğe ne gerek varki. 3g ile 3gs arasındaki fark neyse 4 ile 5 arasındaki farkta öyle olacak sanırım.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bence de fazla fark olmaz.
Ama bekleyip görelim.

dufy85

dufy85

Üye
belirgin bir farkı olursa zaten fiyatı iki katına çıkar :D

OLcaytugN8

Üye
ya daha yeni iPhone 4 aldım ne 5 i dursun biraz daha

JaoDeka58

JaoDeka58

Üye
degişir bnce

JaoDeka58

JaoDeka58

Üye
kimisi i3 kimisi i4 kimisi i5 alck kardşm bütce meselesi paramız olsa ztn i5 alırız fakat yeni tasarımının nasıl olacagı hakknda baya bi bilgi duydum bnde CPU felaket olck diolar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt