iphone 5

 • 26 Eylül 2012
 • 489 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Lütfen birisi bilgi versin iphone 5 çıktı app storede bir çok oyun iphone 5 için optimize edilmiş ancak internette iphone 5 gaming neredeyse hiçbir halt yok sadece asphalt 7 felan var noluyor veya ne olmuyor neden iphone 5 için oyunlar nasıl oynanıyor hiçbir yerde göstermiyor ayrıca sadece fotoğraf video çekim safari hızı gibi uygulamalar gösteriliyor hiç detaylı inceleme yok noluyor hiçbir şey anlamadım iphone 5 i olanlar 3 kişi felan mı ne?
   


  Yazan: geneluye
 2. Uygulamalar zamanla optimize edilecektir.
  Değişen ekran çözünürlüğünden dolayı aklına ''uygulamaları desteklemeyecek'' diye bişey gelmesin, optimize edilene kadar tüm uygulamaları ve oyunları altta ve üstte siyah bantla açacaksın. Yani 4'' ekranda 3.5'' olarak kullanacaksın.
   
  WebStyle bunu beğendi.
 3. turkiye de şuan 3 iPhone var o da zaten PowerFM nin huzurunde verildi. Ben aralğn 5 inde telefonu alacam o zaman inceleme yapıp video halinde sizlere sunacagm
   
 4. Sakin ol :worshippy: Daha çıkalı bir hafta bile olmadı daha dur Bismillah :) Zamanla optimize edilecektir.App Store'da da sürekli güncellemeler oluyor zaten şu son sıralar.Onun için beklemekte fayda var.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 00:33