İphone 5 vs Samsung Galaxy S4

Sponsorlu Bağlantılar

gamlı.byks

gamlı.byks

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5 vs Samsung Galaxy S4
Şimdi en fazla 1 ay sonra İphone 5 gelecek babama verme ihtimalim var s4 den açıkcası kasmalar yok değil ama android daha rahat ios akıcı en fazla 1 yıl kullanacağım sizce hangisini seçeyim ?

foreverthe

foreverthe

Üye
iPhone 5 derim ben eski bir S3 kullanıcısı olarak..

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bencede düşünmeden iphone 5i kullan ekran senin için büyük bir sorun değilse memnun kalıcaksındır :oke:

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
ben s4 alarak hata yaptım sen yapma dostum. Isınma sorunu var arada kasmada oluyor. Al iphone akıcılığı yaşa konforu gör

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
S4 kullanmaya devam et zaten 1 yıl kullanacakmışsın. Format at cihazı sıfırla, son güncellemelerini de yükle telefon kendine gelsin 1 sene götürür seni yani ekran boyut farkı çok fazla bence 1 sene idare et, sonra karar verirsin Iphone mu Samsung mu Sony mi LG mi bakarsın duruma göre.

gamlı.byks

gamlı.byks

Üye
    Konu Sahibi
Ne biliyim iphone daha karizmatik duruyor bana göre okuld taşıma sıkıntısı çekmek istemiyorum iphone bana göre compact seneye zaten note 4 gibi bir model düşünüyorum snapdragon 805 var ama touchwhiz arayüzü sıkıntı yaratır iphone 6 nasıl olacak orası da bilinmiyor inşallah sızıntılar gibi çıkmaz

MaxipmaN

Üye
Ne biliyim iphone daha karizmatik duruyor bana göre okuld taşıma sıkıntısı çekmek istemiyorum iphone bana göre compact seneye zaten note 4 gibi bir model düşünüyorum snapdragon 805 var ama touchwhiz arayüzü sıkıntı yaratır iphone 6 nasıl olacak orası da bilinmiyor inşallah sızıntılar gibi çıkmaz
Türkiye'te exynos ta gelebilir sorunsuz gözüküyor şuan ama gereksiz çamur atan çok var

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
fk555897

fk555897

Üye
Zaten iPhone 5 gelecek arada iPhone 5'i kullanırsın beğenmezsen S4'ü kullanırsız. İkisi arasında bir seçim yapsam ben iPhone 5 seçerdim. iPhone 5'in S4'den birkaç iyi yanı var. Tasarımı, stabilliği, bir de ekranı küçük olduğundan okulda daha rahat kullanırsın. S4'de de 5" ekran var, 1 sene kullanacağından kasma fazla olmaz.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
iPhone 5 çok eskidi biraz dişini sık iPhone 6 yı veya başka amiral modelleri bekle s4 idare eder çok kötü bir cihaz değil.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
iphone 5 al bencede s4 çok kasıyor diyorlar

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
iPhone 5 çok eskidi biraz dişini sık iPhone 6 yı veya başka amiral modelleri bekle s4 idare eder çok kötü bir cihaz değil.
iPhone 5 çok eskidi derken?
S4 ünde üstüne 1 model çıktı iPhone 5 inde. Aynı dönemin telefonu sayılırlar.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
iPhone 5 çok eskidi derken?
S4 ünde üstüne 1 model çıktı iPhone 5 inde. Aynı dönemin telefonu sayılırlar.
S4 ün iyi olduğunu söylemiyorum iPhone 5 eski bir cihaz S4 te öyle ikisinide şuan almak anlamsız olur beklemek en iyisi.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
0MG90

0MG90

Üye
iPhone 5 ikisi arasından.

gamlı.byks

gamlı.byks

Üye
    Konu Sahibi
S4 gibi görünüyor çünkü bu telefon babama gelmişti kendisi ban verdi büyük ihtimal bende bana gelen iphone 5 i babama vereceğim :agla2::agla2: