Iphone 5 Kırılmaz Ekran Koruyucu

Sponsorlu Bağlantılar

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5 Kırılmaz Ekran Koruyucu
Arkadaşlar ip5 için kırılmaz darbe emici bir ekran koruyucu almayı düşünüyorum. Sizce hangi marka almalıyım? Varsa gittigidiyordan link atın

MrExpert

MrExpert

Üye
pahalı birşeye gerek yok yani 30-40-50 lira gibi rakamlar vermene gerek yok marka pek farketmiyor.

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Ama bi ekran koruyucular var çok ince bide var kapkalın çekiçle bile kırılmayan

zx6r

zx6r

Üye
pahalı birşeye gerek yok yani 30-40-50 lira gibi rakamlar vermene gerek yok marka pek farketmiyor.

Nasıl fark etmiyor? Daha önce kullanmadın galiba? Insanları yanlış yönlendirme. Bir spigen spg ile 30 liralık ürün bir mi? Çok yanlış düşünüyorsun. Spigen marka kırılmaz cam var 100 TL olması lazım resmi sitesinde oradan bak.

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Bizim burda 50 60 tl ye Buff marka ekran koruyucu var kırılmıyor etmiyor en kalitelisi o şuan benim bulundugum yerde :D

MrExpert

MrExpert

Üye
Nasıl fark etmiyor? Daha önce kullanmadın galiba? Insanları yanlış yönlendirme. Bir spigen spg ile 30 liralık ürün bir mi? Çok yanlış düşünüyorsun. Spigen marka kırılmaz cam var 100 TL olması lazım resmi sitesinde oradan bak.

Sence benim için "satıcı" nın dediklerimi önemli yoksa "kullanıcı" nın mı ben kişisel tecrubemi söyledim piyasada neredeyse ufak bir telefon parasına satılan koruyucuların aslında pek bir işe yaramadığını google amcaya sorarsan sana söyler.

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Cam dediğin ekran koruyucu filmmi?

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Bizim burda 50 60 tl ye Buff marka ekran koruyucu var kırılmıyor etmiyor en kalitelisi o şuan benim bulundugum yerde :D
Bende buff düşünüyorum fakat gittigidiyordan alacağım için 10 tl yede buff satan var 50 tl yede ikisininde sahte olma ihtimali var.

Joker.

Joker.

Üye
Buff kullanıyorum ben iyi güzel yani ama bi bayiden gidip alınca parana yazık internetten al derim

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Gittigidiyordan alıcam ben bir sürü var biri 10 tl biri 50 hangisini alayım? Birde bu spigen markanında var hemde cam ekran koruyucu kağıt gibi dil buffmu alsam spigenmi?

zx6r

zx6r

Üye

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Spigenmi buff mu? Spigen biraz pahalı gerçi 70 ₺ felan

boxbox

Üye
En büyük sorun bunu yapıştırmak hava kabarcığı kalma olasılığı yüksek ama istediğin şu tarz bir şey galiba

furkankaya559758

Üye
Spigen marka almanı tavsiye ederim. Ekran koruyucularda iyi bir marka.

sLeepLe

sLeepLe

Üye

burdakiler güzel hem renkleride var bir bakın

alical33

alical33

Üye
film değilde temperli cam öneririm buff zamanla sararma yapıyor

linkten bakabilirsin özelliklere bak 0.2 veya 0.3 mm likler ince onlardan tavsiye ederim 6+ da kullanıyorum çizilmiyor kırılmıyor ayrıca jelatinlerdeki kadar parmak izi de belli etmiyor