iphone 5 kapanma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

mess555

Üye
    Konu Sahibi
iphone 5 kapanma sorunu
Arkadaşlar iphone 5 im durduk yere kapanıyor ve çok uzun bir zaman sonra açılıyor. İlginç bir şekilde arka tarafından saç kurutma makinesi ile ısıttığım zaman hemen açılıyor fakat gene kapanıyor. Defalarca restore ettim, pilini değiştirdim ama sonuç gene aynı. Acaba sorun nerden olabilir, böyle bir olay başına gelen oldu mu? Hatta youtube da şöyle bir video var
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Garantiniz varsa servise yollayın. Sorun donanımsal gibi görünüyor.

mess555

Üye
    Konu Sahibi
malesef garantisi yok

N3tWork

Üye
Değiştirdiğin batarya apple cihazından çıkma mı ?

trafikci258

trafikci258

Üye
peki hangi ios versiyonu yüklü cihazınızda?

mess555

Üye
    Konu Sahibi
değiştirdiğim batarya çakma, ios sürümü 10.2.1

N3tWork

Üye
Videodaki adam çözümün yeni bir pil olduğunu söylemiş. Aldığın pil nasıl bir şey bilmiyorum ama ojinale yakın ya direk çıkma batarya deneyebilirsin. İstanbulda isen yardımcı olurum.

mess555

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler telefoncuya verdim 100 tl gibi bir masrafı var dedi bakalım tam olarak sorun neyden alınca öğrenicem

• Beğen
Tepkiler: trafikci258

bizburak

Üye
arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler telefoncuya verdim 100 tl gibi bir masrafı var dedi bakalım tam olarak sorun neyden alınca öğrenicem

merhabalar bende de aynı sorun oluyor telefoncu çözdü mü acaba?

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Benim bir arkadaşımın başına geliyordu bu olay biraz daha değişik halde onda biri arayınca bazen de kendine geliyordu falan , telefoncu pilinin değişeceğini söylemiş pil değişimile yapmış falan sonra vermiş telefonu şimdi bir sorunu yok

bLnmz

bLnmz

Üye
Genelde pil kaynaklı bir durum. Ancak nadir olarak cihazların şarj soketinde veya şarj entegresinde de problem olabilir. Şarj entegresi değişim kolay olan bir durum değil. Hem maliyeti yüksek hemde tekrarlama ihtimali olan bir durum.

Üst Alt