İPHONE 5 İN yapabildiklerine bakın şaşıracaksınız acaba gerçekmi HARİKA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
İPHONE 5 İN yapabildiklerine bakın şaşıracaksınız acaba gerçekmi HARİKA
HEMEN PAYLAŞMAK İSTEDİM HEMEN İZLEYİN BENCE GERÇEKSE MUHTEŞEM OLMUŞŞ İŞTE BEKLENEN İPHONE 5

mert_1047

mert_1047

Üye
Bu videoda her tarafa virüs gibi bulaşmış gerçeğiyle ne kadar benzer olacağını merak ediyorum sadece bir konsept tasarım büyük ihtimalde öyle kalır

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
iPhoneile birlikte cep telefonu pazarına yeni bir soluk getiren Apple, iPhone 4'ten sonra şimdi de iPhone 5 üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. AppleInsider'da yayınlanan bir habere göre yeni iPhone'larda mini-projektör teknolojisi de kullanılacak. Bu mini-projektör teknolojisiyle iPhone holografik ekran ve klavye kullanılabilecek.. diye yazmışlar:naughty:

mert_1047

mert_1047

Üye
o kısmı çoktandır var tamamda bunun bi konsept tasarım yani hayali olduğu ortada?

grimser

Üye
bu teknolojideki bir telefona sahip türk insanını düşünemiyorum bile,

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
bu teknolojideki bir telefona sahip türk insanını düşünemiyorum bile,
bencede bizim türk nerden bilsin o projektörü açıpta klavyeyi kullanmayı.. facebookta zaman kaybetmek varken değilmi acı ama gerçek

EroL

EroL

Emekli Yönetici
5 te projektör olurda bizim hayal ettiğimiz gibi değil, yada bu videodaki gibi. Sadece duvara video yansıtabiliriz gibime geliyor, klavye falan hikaye olur. Klavyeyide iphone6 da verirler.

mert_1047

mert_1047

Üye
benim şuan bulundurabileceği özelliklerden emin olduklarım: 1080p playback çift çekirdek a5 işlemci 4 inç ekran. hdmi veya normal çıkışa bile düzgün izin vermeyen apple ın projektör koyaca kanısına pek de inanasım gelmiyor 29 eylül de tanıtımı yapılacak 30 unda da önsiparişle satışa başlanacakmış bekleyip göreceğiz.

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
bakalım dediğin gibi eylülde görcez ama bende kasayı çok ince buldum projektörü nasıl koyucaklar merak ediyorum,kulaklık çıkışıı bile zor koyan adamlar bunlar

mert_1047

mert_1047

Üye
bakalım dediğin gibi eylülde görcez ama bende kasayı çok ince buldum projektörü nasıl koyucaklar merak ediyorum,kulaklık çıkışıı bile zor koyan adamlar bunlar

tamamen hayali zira daha önce ios5 concept features slideshow vardı öyle şişirilmişti öyle şişirilmişti ama o kadar da bişey çıkmadı ondan. Bu sadece bi adamın veya firmanın kendi düşlediği iphone daha ilerisi değil

enolaguy

Üye
hangi batarya ile projektor koyacak bir dakikami calisacak ?

ayrica oyle bir klavye olmaz muhendislikte yeri yok hayalden ote birsey degil

lolaman

lolaman

Üye
Böyle bir telefon 10 yıl sonra anca çıkar :D yere düşüncede hemen kırılır :D ve arkadaşlar laser keyboard gerçekten var o kolay iş ama sıgdırması zor olur.

mert_1047

mert_1047

Üye
Böyle bir telefon 10 yıl sonra anca çıkar :D yere düşüncede hemen kırılır :D ve arkadaşlar laser keyboard gerçekten var o kolay iş ama sıgdırması zor olur.

Var ama çalışma mantığı böyle değildi onun efsane olmuş bişey neredeyse ben unutası odlum bi arada gg de filan popülerdi.

maron

maron

Üye
bukadar incelikte ve şeffaf olamaz arkadaşım yalan haber sadece tasarım bikere yüksek çözünürlükte ekran çalışamaz calışsada arka tarafa kamera port edilemez edilsede lazer alt yapısı hazırlanamaz hazırlansada dolayısıyla bu ıphone 5 ancak uzay çagında gelir:)))))

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
anlaşıldı fake yani:ehe:d:

kaan dean

kaan dean

Üye
herif gider ayak iphone costu. bu kadar olucagini tahmin etmiyorum

hotlock

hotlock

Üye
insan izleynce resmen ohaa diyor ve inanasım gelmiyor. 7 ekimi bekliycez :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt