Yardım iPhone 5 Dokunmatik Çıldırdı

Sponsorlu Bağlantılar

VoNguyenGiap

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 5 Dokunmatik Çıldırdı
Merhabalar. Geçen hafta cihaza ios güncellemesi attım kasma yaptı. garanti dışı olduğundan telefoncu bi arkadaşa götürdüm reset attı. hazır telefoncudayken power tuşundaki ve titreşimdeki problemi de yaptırdım telefon açılmışken bataryayı da değiştirttim. sonra gittiğimde ekranda dikeylemesine pixel kaynaklı bir çizgi vardı. tekrar verdim ekranı değiştirdi ve elime aldığımda ekteki videodaki sorunla karşılaştım. telefoncu iyi tanıdığım bir arkadaş olduğundan pek üstelemedim ve mahçup bırakmak istemedim. sorun şöyle. telefonu elime aldığımda ilk 30 saniye pek bir problem olmuyor. sonra dokunmatik problemi oluşmaya başlıyor sorun neden kaynaklanıyor olabilir? bataryadan olabilir mi çünkü dokunmatik ilk başlarda gayet iyi çalsıyor ısınmaya başlayınca bastığım yerden başka her yere tıklıyor bi süre sonra deli ediyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
diyaloglar için kusura bakmayın :D

xmanyak

xmanyak

Üye
Muhtemelen kalitesiz bir ekran takılmış o yüzden ısıya dayanmıyor olabilir veya ekran yanlış takılmış olabilir

anılbaran

anılbaran

Üye
ekranı değişiminde sıkıntı olabilir taktığı ekran çakma olabilir veya kalitesiz bir parça takmış olabilir.

Üst Alt