İphone 5 beni neladar götürür?

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5 beni neladar götürür?
Merhaba hocam şimdi önceden telefon alıyım diye hevesleniyordum lakin bir yazı okudum ve fikirlerim değişti orda 2500 tl lik bir androiddede aynı oyunları uygulamaları kullanıyorsunuz 1500 tl lik telefondada diyordu tutupta son amiral gemisini alacağıma bir önceki amiral gemisini almayı tercih ederim diyordu yazıda. hoş düşününce mantıklı geldi banada o zaman elimdeki cihazla gidebildiğim kadar gideyim dedim

Elimde değişimden gelmiş darbesiz çiziksiz iphone 5 var hani kozmetik olarak sıkıntım yok telefonlada whatsapp sms arama clash of clans internette surf müzik ve 3-5 uygulama kullanıyorum beni 2017- hazirana kadar kısıtlamadan götürürmü yorumlarınız neler götürdüğü kadar kullanmak istiyorum çünkü

skylinegti

skylinegti

Üye
bence rahatlıkla 2017 yılına kadar götürür,güncelleme sıkıntısıda olmaz ayrıca telefonu fazla yoran bir kullanıcıda değilmişsiniz zaten...

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Hani bazı uygulamalar update gerektiriyorya

MaxipmaN

Üye
ne çektin be şu ayfondan :bangin:

Rainesto

Rainesto

Üye
2017 hazirana kadar update almaz ama o zamanın uygulamalarını çalıştırır heralde bu konuda kimse kesin birşey diyemez gerçi daha 2 yıl var kısacası o zamana kadar kimse kesin birşey söyleyemez

mrzstyl

mrzstyl

Üye
o telefon haziran 2017 ye kadar rahat götürür çünkü o bir #iphone5 ve o bir #amerikalı

• Beğen
Tepkiler: avast
Luck Star

Luck Star

Üye
Uygulama kalkıp ta iOS 9 ve üzeri sistem gerektirir demediği sürece götürür. Ancak ben de 4S var iOS 7 ile cayır cayır kasıyor . Senin ki de aynı duruma gelecek :)

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama kalkıp ta iOS 9 ve üzeri sistem gerektirir demediği sürece götürür. Ancak ben de 4S var iOS 7 ile cayır cayır kasıyor . Senin ki de aynı duruma gelecek :)
İos 9 yüklersem öyle olacak malesef farkındayım o yüzden güncellemeden gittiği yere kadar 8.2 şuanda 8.3 yaparım 9 u yüklemem
Çünkü ios9 yüklersem 2017 ye kadar sabredemem :ehe

Üst Alt