İPHONE 5/5S/5C ULTRA DAYANIKLI SU GEÇİRMEZ KILIF

Sponsorlu Bağlantılar

sayberx

Üye
    Konu Sahibi
İPHONE 5/5S/5C ULTRA DAYANIKLI SU GEÇİRMEZ KILIF
Önümüzdeki günlerde İphone 5s almayı düşünüyorum hatta alacağım ama Elektrik işinde çalıştığım için Telefon Tozdan ve darbeden zarar görmemesi için ULTRA DAYANIKLI KILIF da alacağım ama kullanan varmı işimi görürmü, önerirmi merak ediyorum O da ne diyenler için görsel

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Buda iş görmezse yazıklar olsun kaç katman o

seco_can_can

seco_can_can

Üye
hocam ben kullandım hemde plus modelde gerçekten süper bişey ama telefonu çok kaba yapıyor eski uyfu telefonları gibi rahatsız olmazsanız koruması süper ha bide ağırlaşıyor çok

sayberx

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben kullandım hemde plus modelde gerçekten süper bişey ama telefonu çok kaba yapıyor eski uyfu telefonları gibi rahatsız olmazsanız koruması süper ha bide ağırlaşıyor çok

kabalığı ve ağır olması önemli değil zaten çalışma saatlerinde üzerinde olacak ama hangi marka alacağım bilmiyorum Aliexpress den almayı düşünüyorum da

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can
seco_can_can

seco_can_can

Üye
bende ordan almıştım love mei marka araştırdım tavsiye edilen buydu halen duruyor hocam burda offical sitesi mevcut modellere bakabilirsiniz

sayberx

Üye
    Konu Sahibi
bende ordan almıştım love mei marka araştırdım tavsiye edilen buydu halen duruyor hocam burda offical sitesi mevcut modellere bakabilirsiniz
Usta bu kılıfların ön cam kısmındada Koruyucu bir malzeme varmı acaba

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can
seco_can_can

seco_can_can

Üye
evet hocam kendi kırılmaz camı var inan ben tornavida ile kıramadım sağlam bi camı var bende 1de yedek çıkmıştı halen gerek duyamadım kırılmıyor cidden kaliteli

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Usta fiyatı nedir bunun

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Abi cebine sığmaz o :)

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Bunu temin edebileceğim sağlam bi site önerebilirmisiniz, nerelerde satılıyor orjinal olanları.

#

sayberx

Üye
    Konu Sahibi
Bunu temin edebileceğim sağlam bi site önerebilirmisiniz, nerelerde satılıyor orjinal olanları.

#
Aliexpress.com dan bulabilirsiniz Eğer isterseniz Sayberx9 kullanıcı adı ile Faceden Mehmet Öztürk oradan irtibata geçin yardımcı olayım

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Aliexpress.com dan bulabilirsiniz Eğer isterseniz Sayberx9 kullanıcı adı ile Faceden Mehmet Öztürk oradan irtibata geçin yardımcı olayım

Aliexpres te var ama ücretsiz kargo falan yazıyor bazılarında.Yurtdışından ücretsiz getirir mi şirket şüphelendim.Birde bazılarında kargo ücreti yazmıyor ürünün kendi fiyatını geçmesin sonra kargo [emoji846]

#

sayberx

Üye
    Konu Sahibi
Aliexpres te var ama ücretsiz kargo falan yazıyor bazılarında.Yurtdışından ücretsiz getirir mi şirket şüphelendim.Birde bazılarında kargo ücreti yazmıyor ürünün kendi fiyatını geçmesin sonra kargo [emoji846]

#
Ücretsiz kargo yazanlardan almalısınız Ama kılıf telefona kıyasla çok ağır onu belirteyim

Üst Alt