iPhone 4S Beyaz 16GB (Resimli) 850TL

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4S Beyaz 16GB (Resimli) 850TL
Telefon Markası:Apple
Model:iPhone 4S 16GB
Renk:Beyaz
İstenilen Fiyat:850TL

Açıklama;

Öncelikle belirteyim yurtdışından hediye gelmiştir ,telefonum T-Mobile UK Operatöründen kilitlidir ,Kıbrıs Pasaport Kayıtlıdır ,1 Yıl içinde telefon kapanırsa ,pasaport kayıt yapan kişininde no vereceğim hemen kaydı yenileyecektir,İsteyene kaydı sildirip Pasaport Kaydıda illa yapıcam diyorsa kayıt silinmiş şekilde veririm ,tertemiz gidip pasaportuna kaydeder,İmei Klonlama felan kesinlikle değildir,Bunu seçmemin nedeni forumdan güvenilir bi abimdir ,ufak bi miktara kayıt yapıyor senelerdir ,Yani gerçek bi pasaport kaydı ,farkeden birşey yok. Telefonu Ultra S geveyle kullanıyorum ,herhangibi sıkıntıda olmuyor,telefonun ios sürümü 6.0.1 dir ,Herhangibi şuana kadar Cydia vs hiçbir program yüklenmemiştir,Telefon ilk geldiğinde nasılsa ,tek farkı şuan 6.0.1 sürümde olmasıdır ,bi o kadarda temizdir,kendimde bu konuda çok titizim zaten ,Orta tuşu ve üstteki kapama tuşu ilk günkü gibidir ,Assist Touch Kullandığımdan O Tuşlara Pek Gerek Kalmıyor.Telefonda ne çizik ,vuruk ,deforme hiçbi tarafı yoktur ,işlevsel yönden hiçbi sorunu yoktur,2 Tarafındada Mat Jelatinle kaplıdır ,Genelde evde yatıyor telefon ,2. Hattım olarak takılı ,arada ekrana bakıyorum şarjı bitmişse şarja takıp geri odamda bi köşeye koyuyorum.Nakit ihtiyacım olduğu için satmaya karar verdim

(Fotolar Tamamen Bana Aittir)

(Fiyat Pahalı Demeyin ,iPhone 4 ü 800TL ye satanlar var )

Telefonla verilecekler

Şarj Aleti

Ultra S Gevey +Gevey Aktivasyon Kartı

paşa06.40

paşa06.40

Üye
cihaz temiz eger gercek yani gecici kayıt değilse fiyat gayet uygun

seninle2009

Üye
uk t-mobile unlock yok
4s lere yapan bi yer var sadece 300 lira isteniyor.
alcak arkadaş bunu da göz önünde bulundursun.

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
uk t-mobile unlock yok
4s lere yapan bi yer var sadece 300 lira isteniyor.
alcak arkadaş bunu da göz önünde bulundursun.
T-Mobile Orange tarafından satın alındı o yüzden bi karışıklık var gibi görünüyor ama 100-200TL Arası Sim Free yapılıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt