iphone 4 jailbreak???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uppset

Üye
    Konu Sahibi
iphone 4 jailbreak???
jailbreak yaptıktan sonra telefon garanti kapsamıa çıkıyor diye biliyorum peki biz bu işlemi geri alabiliyormuyuz ve jailbreak yapmak appstoredaki uygulamaları bedava indirmeyi sağlıyor mu(en azından % kaçını örn:angry birds felan):bilmm:bilmm:bilmm

xCrissAngelx

xCrissAngelx

Üye
:P:

maxirabit

maxirabit

Üye
Jailbreak yaparsan garanti kapsamı dışına giriyor da girmiyor da çünkü götürdüğün servise bağlı ama genel de jailbreak olmuş garanti dışı diyen servisler olur,
Çünkü işletim sistemiyle oynuyorsun.Jailbreak'ı silmek için ya resetliyecen telefonu yada yeni güncelleme geldiğinde yükliyeceksin,güncelleyince jailbreak siliniyor.
Appstore girebiliyorsun yine aynı şekil de ama ücretsizini yada c.rak'li birşey arıyorsan cydia'ı açıp oradan indiriyorsun.

uppset

Üye
    Konu Sahibi
Jailbreak yaparsan garanti kapsamı dışına giriyor da girmiyor da çünkü götürdüğün servise bağlı ama genel de jailbreak olmuş garanti dışı diyen servisler olur,
Çünkü işletim sistemiyle oynuyorsun.Jailbreak'ı silmek için ya resetliyecen telefonu yada yeni güncelleme geldiğinde yükliyeceksin,güncelleyince jailbreak siliniyor.
Appstore girebiliyorsun yine aynı şekil de ama ücretsizini yada c.rak'li birşey arıyorsan cydia'ı açıp oradan indiriyorsun.

jb yapmak lazım o zaman bide bozulup da tel. açılmazsa anlarlar mı jb olduğunu

maxirabit

maxirabit

Üye
jb yapmak lazım o zaman bide bozulup da tel. açılmazsa anlarlar mı jb olduğunu
Telefon açılmayana kadar kimse anlamaz jailbreak olduğunu çünkü jailbreak yapsanda itunes üzerinden yine dosya,müzik,resim vs transferi yapılıyor.
Bozulursa yada tamire götürürsen yeni güncelleme veya restleyip öle tamire verirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt