Tavsiye iPhone 4 ile Lumia 720 Takas Edilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4 ile Lumia 720 Takas Edilir mi?
İphone 4 16gb telefonumu lumia 720 ile takaslayacağım. Kullanan arkadaşlar lumia 720nin + ve - yönlerini yazarlarsa sevinirim.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye

Hiç uğraşma derim. Elinde ki iphone 4 daha iyi bence (mağaza ve uygulama açısından)

cemil baba

cemil baba

Üye
RAM inden dolayı çok kasıyor. Tavsiye etmem 720 yi. Çok defa telefonu kırma, satma vs. noktasına geldim ama vazgeçtim. Bir ara S3 Mini alıp cyanogen mod yüklemeyi bile düşündüm. Kardeşime 532 aldım o daha iyi 720 den(kamera hariç). Lumia alınacaksa tavsiyem 1GB RAM li olsun.

byAndroid

byAndroid

Üye
Vay be lumia nın kasacagi günleri de gördük :D bi ara çok güzel di 512 mb da coşuyor takılmıyor kasmiyor deniliyordu

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Vay be lumia nın kasacagi günleri de gördük :D bi ara çok güzel di 512 mb da coşuyor takılmıyor kasmiyor deniliyordu
Lumialar Windows 8.1 ile stabilize manyağı. Win 10 ise beta olduğu için her türlü sorun ve sıkıntı ile karşılaşmak mümkün.
RAM inden dolayı çok kasıyor. Tavsiye etmem 720 yi. Çok defa telefonu kırma, satma vs. noktasına geldim ama vazgeçtim. Bir ara S3 Mini alıp cyanogen mod yüklemeyi bile düşündüm. Kardeşime 532 aldım o daha iyi 720 den(kamera hariç). Lumia alınacaksa tavsiyem 1GB RAM li olsun.
Benim emektar 620 wp8.1 de dünya kadar oyun ve uygulama ile kasmıyordu.

Şimdi 1320 kullanıyorum. Win10 mobile beta yüklü. Şarj konusunda 1 -1.5 hatta 2 günü görüyorum. Wifi bulunca mağazaya girip ne gelirse kurup işkence testi yapacağım:) Bakalım ne olacak

cemil baba

cemil baba

Üye
Ben bayağı sıkıntı yaşadım. Uygulamalar açılmadan daha yükleniyor ekranında atıyordu. Sık sık donuyordu, yeniden başlatmadan düzelmiyordu. Akıllı depolama bayağı geç açılıyordu, vs. vs. Kurtuldum sonunda. Servise gönderdim yerine 640 gönderiyorlar. O da muhtemelen bu hafta içi gelir.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Bir arkadaşım lumia 820 ile takas edelim dşye teklif yaptı. Kafama yattı bu teklif aslında. 1gb ram var 820 de sanırım. 820 ile değişeyim mi sizce ?

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Kardesim sana ozet geciyorum:1520 haric hicbir sonu 20 ile biten lumia ile takasa girme. Eski nesil islemci barindirdiklari icin sıkıntı olacaklar. Şu an bile olmaya basladi. Yapabiliyorsan 735 ve üstünde bir telefon tavsiye ederim yoksa hic girmene gerek yok takasa

cemil baba

cemil baba

Üye
820 nin bataryası kötü.

tanyyy

Üye
iphone 4 neymiş 6 senelik telefon, tek sıkıntımız mağaza, apple'da kullandığın ama bizde olmayan bir uygulama yoksa hiç düşünme derim. en büyük eksiklik snapchat şuan.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
i phone 4 çok eski bir telefon o yüzden günümüzde pek parlak değil performans olarak , açıkçası işletim sistemi dışında 820 den iyi olduğunu düşünmüyorum

Son düzenleme:
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 820 aldım. W10 kurdun cihaz gayet güzel ve donma kasma yapmıyor. Sadece ekran olarak i4 daha iyiydi sanırım.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Lumia 820 aldım. W10 kurdun cihaz gayet güzel ve donma kasma yapmıyor. Sadece ekran olarak i4 daha iyiydi sanırım.

Yeni cihazınızı iyi günlerde kullanın. Wp 10 beta olduğu için sıkıntılar yaşarsanız windows 8.1 e dönebilirsiniz. Şahsen wp 10 tadını alan kolay kolay 8.1 e dönmüyor

:kop2::kop2:

• Beğen
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
Yeni cihazınızı iyi günlerde kullanın. Wp 10 beta olduğu için sıkıntılar yaşarsanız windows 8.1 e dönebilirsiniz. Şahsen wp 10 tadını alan kolay kolay 8.1 e dönmüyor

:kop2::kop2:
Teşekkür ederim. Windows 10 görünüm olarak çok daha güzel. Ufak sorunlar var ama idare ediliyor yani :ehe

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

Kastığını kim söyledi ki ? Asıllar geçse de 512'li Lumia'lar yine kasmaz:oke:

• Beğen