Iphone 4 bulamıyorum =((

• 19 Kasım 2010
  • 1740 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. lm arkadaslar ben adana/ceyhanda oturuyorum..ve burda ge3zmediğim yer yok teknosa falan filan...ama Iphone 4 yok :(( adana'dan baktım ordada'da yok heryeri gezdim media mark - teknosa - daha bir sürü yer :S ama Iphone 4 yok :( internetten sipariş etmek istemiyorum acaba nerden bulabilirim yardımlarınızı bekliyorum =((

Yazan: SavinMe
  2. dostum vodafone dan sözleşmeli aldım. gerci biraz zor oldu almam ama yine de göndermek zorunda kaldılar. vodafone sözleşmeyi gönderdikten sonra imzalayıp geri gönderiyorsunuz ve bekliyorsunuz. ben baya bekledim ama sonradan sabrım kalmadı telkoneti aradım bağırdım cağırdım, tmm beyefendi el altında siz değerli müşterilerimiz için tuttuğumuz bikaç iphone 4 ten birini gönderelim dediler :)

3. hmm =) ya ben vodafondan yada turkcellden almak istemiyorum..güvenilir bi elektronik mağazasından almak istiyorm.neyse bu pazar adanada heryeri gezecem inş. Bulabilirm =S

4. Herhangibir Turkcell tim e git ordan sipariş ver bende öyle aldım 1650 'ye bence sen de araştır sipariş vermelerini söylersen yardımcı olurlar.

5. arkadaş ıphone 4 fabrikadan çıktığı gibi verilmez en yakın telefoncuda veya kontörcüde bulabilirsi

--------------- Ekleme ---------------

sfefgd

6. :ehe:ehe:d::d: arkadasım zaten biz de öyle demiyoruz...sadece elektronik mağazalarda kontratsız almayı düsünüyorum

7. dostum istanbulda gold ve vatan bilgisayarda mevcut. gerçi ben bayram öncesi baktığımda vardı. ama pahallı satıyorlar. turkcell de satı. fiyatı 805 euro, kontratlı alırsan 2300 tl ye geliyor ama 24 ay tahütlü ben tahütlü aldım şuana kadar bi sorun yaşamadım. gerçi ben çok beklemeden aldım.

8. herkese teseküürler Iphone 4 buldum cumaya kdar elimde :d::d:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 15:07