Yardım Iphone 4 Açılmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Berk1berk2x

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4 Açılmıyor.
Arkadaşlar bir yakınımın Iphone 4'ü vardı. Telefon 6 yıllıktı ve kendisi telefonu çok fazla yere düşürür. Bugün kumsalda yürürken telefonu camı yere bakacak şekilde yere düştü. Ekranda leke gibi izler oluştu ve telefon açılmamaya başladı. Yukarı çıkınca şarja taktı ve elma simgesi çıktı. Yaklaşık bi 15 dk bekledi ama telefon açılmadı. Normalde ne zaman yapsa açılırdı. Telefonda ısınma var ve elma simgesi hiç sönmedi. Bilgisi olan arkadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

0343434

0343434

Üye
Arkadaşlar bir yakınımın Iphone 4'ü vardı. Telefon 6 yıllıktı ve kendisi telefonu çok fazla yere düşürür. Bugün kumsalda yürürken telefonu camı yere bakacak şekilde yere düştü. Ekranda leke gibi izler oluştu ve telefon açılmamaya başladı. Yukarı çıkınca şarja taktı ve elma simgesi çıktı. Yaklaşık bi 15 dk bekledi ama telefon açılmadı. Normalde ne zaman yapsa açılırdı. Telefonda ısınma var ve elma simgesi hiç sönmedi. Bilgisi olan arkadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Anakart ile alakalı sıkıntı var anladığım kadarıyla. Ekran sıkıntısız görüntü veriyor ki elma logosu gözüküyor. Zaten arkadaşınız da cihazını fazlaca düşürdüğünden bahsetmişsiniz. Bu da anakartın hassaslaşmasına neden olmuş. Yani bir teknik servise götürmek şart o cihazı.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

Berk1berk2x

Üye
    Konu Sahibi
Sağol kardeşim.

MaxipmaN

Üye
bence yeni bir cihaz alın ömrü dolmuş cihazın :hmmm

Üst Alt