iPhone 4, 4s 5 ios 6.1.3 Jailbreak Yanlış Duymadınız!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Baba_yorgun_46

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4, 4s 5 ios 6.1.3 Jailbreak Yanlış Duymadınız!!!
HERHANGİ BİR DURUMDA BEN SORUMLU DEĞİLİM.ONA GÖRE DÜŞÜNEREK YAPIN.HEPİNİZE KOLAY GELSİN
1-Önce cihazını iTunese Bağlayıp Yedeğini Alın.(Herhangi bir silinmede ben sorumlu değilim)
2- Adresinden telefonunuza uyumlu ios 6.1.2 yi indirin.
3-Telefonunuzu shift+Restore Yapın.
4-Ardından yine aynı linkten redsnow'u veya evasionu indirin(redsnow 6.1.2 yi yapıo mu bilmiyorum ama evasion yapıyor.) hangisi kolayınıza gidiyorsa Redsnow'un ve evasionun kullanımı internette vardır.
5-Ardından Jailbreak yaptıktan yine aynı linkten cihazınıza uygun ios 6.1.3'ü indirin sonra cihazınızı tekrar itunes bağlayın bu sefer shift+update yapın.ve ios 6.1.3'ünüzü jailbreaklı kullaınn.
6-Bu işlemi henüz ben denemedim.bu arada sorun yaşayan arkadaşlar boş yere konu açmasın sorununu yorum olarak yazsın yardımcı olurum

hodur

Üye
inşallah olur kaynak nedir kardeş????
yapacam şimdi...
pp25 de var ordan yapacaz

Baba_yorgun_46

Üye
    Konu Sahibi
Valla kardeş yalan yok bu yöntemi kendim düşündüm neden olmasın dedim sonuçta shift+ update de programlar silinmiyor. 1-2 hafta sonrra aynı şeyi kendi cihazıma da deneyeceğim. bu arada kardeş bu işlem kesin sonuçta vermeyebilir.

- - - Eklendi - - -

inşallah olur kaynak nedir kardeş????
yapacam şimdi...
pp25 de var ordan yapacaz

Pp25 ?

hodur

Üye
pp25 cinlilerin appstoru gibi birsey

frngyhn

frngyhn

Üye
Boşuna uğraşmayın arkadaşlar bu yöntem işe yaramaz . 6.1.3 e gelip birdaha jb yapamassınız .

cihan628

cihan628

Üye
Ya 6.1.3 e geçenler artık sürüm düşüremiyo neyin kafasındasınız. Telefonu itunese bağla shift+restore yapıp 6.1.2 yi seç bakim ne hata geliyo karşına. Öle kolay olsa ben 40 kere denedim cydia simgesinde getirdim ama olmuyo bi yerde bi hata oluyo işte

hodur

Üye
olmadı kendimizi kandırmayalım 4s 6.1.3. jb yok bitti

hodur

Üye
sırf jb icin ıphone4 veya 4s 6.1.2 alacam baska care yok

ocannar

Üye
Yahu Bilader kendin denemedigin işi bir baskalarına denetlemeye çalışıyorsun o kadar forumlar var o kadar iPhone lardan anlayan kişiler var onların bulamadığını senmi buldun boş yere konu acipta milleti oyuna getirme

- - - Eklendi - - -

Evasi0n var şuan sadece 4s 5 için en son jailbreak sürümü 6.1.2 dir Yakında gelecek deniliyor 6.1.3 & 6.1.4 lere bunuda p0sixninja tarafından yapılacağı soyleniliyor bunları söylememdeki amac millet boş yere uğraşmasınlar

<zxc

<zxc

Üye
çoluk çocuk işte bilmeden paylaşıyolar keretalar

Üst Alt